09 декабря 2020

Підскажіть,автокрісла яке з 9кг чи можна вже купляти?!

Дитині 6 міс ось буде, вага десь 8кг. Чи не занадто велике воно буде, ще не сидить дитина, їздимо рідко, ще прям срочно автокрісла не треба, ще місяць можна почекати і вагу й набере. В старшої почті 4р є від 9-36кг автокрісла, може його меншій а старшій нове?! А яке старшій тоді, бустер ще рано
Дякую за підказки ))
Божья коровка 10 декабря 2020
Мой пока в таком кресле- 7 лет, 28 кг...
Скелет дыни 10 декабря 2020
Так справа не лише у вазі дитини. До року потрібне крісло яке ставиться спиною вперед. Бо кісточки і шия слабкі, а в такі позиції при різкому ударі чи навіть тормозінні у дитини більше шансів що не зламається шия. Якось так 🤷
Наприклад крісло Maxi Cosi sity розраховане на вагу до 13 кг. І просторе. Для дітей до 12 міс чи може кому на довше вистачить.
Скорая помощь 10 декабря 2020
Знакомые купили кресло в Антошке от нуля до 12 лет.
ВундерКИНГ 10 декабря 2020
У нас макси кози сити, с 0+. С рождения катается сын, сейчас ему 1.2 года, помещается нормально с запасом, вес 11 кг, до 2 надеюсь прокатается.