Чебуравлик• 11 декабря 2020
Документи на землю
Здраствуйте, я співвласник земельного паю разом із своєю сестрою. Вона без мого дозволу здала землю орендарю. Можу я також у БТІ зробити документи і собі на цю землю? Сестра мені не віддає ті, що є вже.
Форточка• 11 декабря 2020
А на основании чего? Идите в сельский совет, берите копии документов про ваш пай
Чебуравлик
• 11 декабря 2020
Ответ дляФорточка
Вона не хоче мені їх давати по тій причині, що вона просто не хоче(
Форточка• 11 декабря 2020
Как без вашего согласия она заключила договор на аренду, если вы спиввластник. Выясняйте
Зубачистка• 11 декабря 2020
При таком раскладе, вам лучше разделить пай на части и оформить право собственности каждый на свой кусок.
Аноним ФЕЯ• 11 декабря 2020
А який документ посвідчує право власності? Державний акт чи витяг? Ви спадкоємці?