Изподтишка• 11 декабря 2020
Покупка квартири
Дівчата, дуже потрібна ваша допомога. На сайті знайшли оголошення, оглянули, квартира підходить. Насторожило те,що ріелтор хоче лише свого нотаріуса. Чи це нормально? Квартира успадкована, документи покажуть лише при укладанні попереднього договору.
миссДавеча• 11 декабря 2020
Ответ дляЖенщинас
Нет, ненормально. Нотариуса выбирает покупатель
да прям
миссДавеча• 11 декабря 2020
це ’за домовлністю’, рієлтори мають добрі відкати з нотаріусів, тому і бігають, але факт, що це вам обійдеться дорожче - мій досвід: недавно я виступала продавцем, нотаріус рієлтора, розрахунок у моєму банку, покупець був з усім згоден, по факту все пройшло чудово- нотаріус дуже проффесійний і ’коштував’ дешевше мого нотаріуса, у банку нам забезпечили повний сервіс і безпеку
КрестьянинДиор• 12 декабря 2020
Ответ дляИзподтишка
Попросила переслати фото документів на квартиру на вайбер, сказала, що перешле лише нашому нотаріусу напряму, після того, як поспілкується особисто.
Автор, как там ваша сделка?
Изподтишка
• 12 декабря 2020
Ответ дляКрестьянинДиор
Автор, как там ваша сделка?
Відмінила. Ріелтор дуже дивно себе поводила, а ми будемо шукати далі.