Надувная пыль• 11 декабря 2020
Чи можна вагітній перейти на дистанційну роботу?
Вагітна, працюю в держ установі. У нас багато хворих на ко від. Дуже хвилююсь, щоб не захворіти. Чи є в законі якась норма, яка дозволяє дистанційно працювати з дому?
Вилами по воде• 11 декабря 2020
Можна чи не можна обговорюється з Вашим керівником. Звідки ми знаємлюо ким ви працюєте і вашу специфіку.
КартаБезКомиссий• 11 декабря 2020
Купіть лікарняний, і сидіть вдома до декрету. Тим більше на державній роботі всі так роблять.
Надувная пыль
• 11 декабря 2020
Ответ дляКартаБезКомиссий
Це не привильно
КартаБезКомиссий• 11 декабря 2020
Ответ дляНадувная пыль
Це не привильно
Чому? Вам не шкода себе? Раптом захворієте? Незамінних людей не буває. На роботі справляться без вас.