Точу ляси• сегодня в 10:37

Який самий лютий треш ви чули від лікарів?

Вся така шо куди там• сегодня в 16:19
Невролог, на жалобы на частые головные боли, заглядывая в глаза, каким-то образом увидела у меня опухоль. На мой комментарий, а как это вы так уверенно заявляете - брякнула что-то типа опыт. Правда, отправила на мрт. Я чуть с ума не сошла, пока ждала пару дней того мрт. На мрт ничего не обнаружилось, но меня ж так пронзил ’опыт’ доктора, что пошла в другой центр делать мрт повторно. Там результат такой-же - ничего вообще. Прихожу к докторше, даю результаты, говорю а ведь ваш ’диагноз’ не подтвердился. Она - ’ну так это ж хорошо, что не подтвердился’. Назначенное лечение - пить больше воды и дышать свежим воздухом. Лечилась потом у другого доктора капельницами и массажами, помогло.

Второй случай - мне 40, у гинеколога, жалуюсь на тянущие ощущения слева, говорит ну вот я вам ща скажу, а вы обидитесь. Я ей - ну че уж, говорите. Она - это просто уже возраст, необходима гормональная терапия. Я в недоумении, 40 это уже ’возраст’? Ни узи, ни анализов, ручной осмотр - и ’возраст’, гормоны? Больше я к ней не ходила.
Тоска в носках• сегодня в 16:30
Ответ дляКатастрофа
Вакцина від ВПЧ в 35 років
так це нормально, нема заборон її робити у цьому віці
Катастрофа• сегодня в 16:31
Ответ дляТоска в носках
То нехай собі робить
руки_Крюги• сегодня в 17:03
Ответ дляГороховаЯ
Так мама автора ни при чем совершенно. Автор спросила про треш истории, комментатор рассказала свою про то как ей сказали что ее мама скоро умрет а она жива здорова по сей день.
Все, поняла, я реально тупая) Спасибо, добрый человек)
Тоска в носках• сегодня в 17:30
Ответ дляКатастрофа
В мене лікар онкогінеколог
це ще не робить її компетентною
Катастрофа• сегодня в 17:41
Ответ дляТоска в носках
це ще не робить її компетентною
Ну куди заввідділення онкоцентру з 30 річним стажем і постійними навчаннями в Україні і за кордоном до компетентності Галь на совєтчиці
Тоска в носках• сегодня в 17:44
Ответ дляКатастрофа
Стаж ще не значить адекватність і ми не знаємо у кого вона навчається, може у антиваксерів якихось. Але це точно не доказова медицина.
Катастрофа• сегодня в 17:45
Ответ дляТоска в носках
А ви тут до чого?
Жіночко, та коліть собі хоч щотижня.
Катастрофа• сегодня в 17:47
Ответ дляТоска в носках
Просування вакцини від ВПЧ теж не означає адекватність .
Тоска в носках• сегодня в 17:47
Ответ дляКатастрофа
Це доказова медицина, як та ж конізація, якщо що)
Катастрофа• сегодня в 17:48
Ответ дляТоска в носках
Можете колоти хоч щодня зранку
Для чого мені ця інформація?
Тоска в носках• сегодня в 17:49
Ответ дляКатастрофа
Можете колоти хоч щодня зранку
Для чого мені ця інформація?
Бачу, що аргументи закінчились)
Катастрофа• сегодня в 17:51
Ответ дляТоска в носках
Бачу, що аргументи закінчились)
Вам більше буде, можна два рази в день.
Катастрофа• сегодня в 17:53
Ответ дляТоска в носках
Бачу, що аргументи закінчились)
Я не зобов´язана вам аргументувати свій вибір жити здоровою.
Ваш вибір мені не цікавий.
Парасюха• сегодня в 17:58
дитячий ортопед подивився на результтати КТ дитини і сказав що в коліні величезна пухлина і нам терміново потрібно з завтрішнього дня лягати на операцію. Пішли до іншого лікаря - зібралась рідина.
Дитина з температурою 40 лежить в лікарні, потрапили по швидкій, вихідний день, лікарів немає, пропозиція медсестри - давайте я надіну йому на голову мокрі труси, може стане краще, бо нічого давать я йому не буду без призначення лікаря. Лікар був в понеділок, перевели в інфекційну лікарню - ангіна.
Мій лікар в пульманології - напиши мені розписку, що ти не будеш вагітніти і народжувати, щоб ’неплодити інвалідів’. Причина такої вимоги - в мене і в чоловік бронхіальна астма.
На 7-му місяці в жіночій консультації терапевт казала що мені терміново потрібно викликати штучні пологи, бо в мене бронхіадльна астма і я недоношу дитину до 9-ти місяців. На той час я була на контролі в усіх лікарів, котрі стосувались мого профілю захворювання, і жоден з них не вважав що я незможу нормально доходить термін (мені потім ще стимулювали пологи, бо трохи переходжувала)
Престидижитатор• 1 час назад
Розсверлили зуб і вимкнули світло, світили ліхтариком в рот
nabludatel• 1 час назад
Дочці видаляли аденоїди. Перед операцією треба було здати аналізи крові. Я пішла до лікаря дочки. І вона сказала, що зараз погано: аналізи, видалення під наркозом, а за совка було класно: прийшов, видрали наживо і можеш додому йти. Я була в глибокому шоці.
Янгол в камуфляжі• 1 час назад
В Німеччині сімейна ідіотка по одному симптому поставила дорослому діагноз - рідкісне генетичне захворювання, яке зазвичай діагностується до 15 років, попередньо має бути зроблена купа аналізів.
Ну шо не так?• 1 час назад
Що у вас рак по аналізам підтверджений , потрібно робити терміново операцію . Записувати на завтра чи вже на понеділок ?

П.С. А у мене просто ерозія шийки матки була. Та й таке . Пройшло 5 років з тих пір , жива )
Ирина-61a8• 1 час назад
Стараюсь 10-й дорогой обходить таких врачей. Но не всегда , конечно, есть такая возможность.
Шалена красуня• 1 час назад
Чула дуже обідну річ. Мені було боляче…
Я народила і через тиждень пішла на огляд в пологовий на Севастопольській площі в Києві. 2019 рік.
Лікар почав сміятись і говорити, що з таким відром чоловік мені буде зраджувати. Бо у мене там жесть.
Я плакала.