Фея_3уровень• 29 декабря 2020
Девочки,кто успешно вывел кешбек с Extrabux?
У меня 86$, есть вариант вывести на карту, привязала карту,а кнопка вывода неактивна. В чем проблема?
Фея_3уровень
• 29 декабря 2020
Ответ дляНарисовалось
Может вывод только от $100 как везде в грн?
Там минимум указан 10$
Фея_3уровень
• 29 декабря 2020
Ответ дляМизимец
Я на форварда вывожу всегда. На пейпел
А вы вводите почту свою или форварда? В экстрабуксе написано указывать свою почту, а в инструкции ЮЭ - их почту
Мизимец• 29 декабря 2020
Ответ дляФея_3уровень
вы указываете аккаунт Пейпел получателя.
В случае вывода на форварда кто получатель? форвард, - значит его почту и указываете.
Как вы вообще покупаете..
Фея_3уровень
• 29 декабря 2020
Ответ дляМизимец
Как вы вообще покупаете..
Извините, но в экстрабуксе конкретно написано - при выводе средств на ЮЭ указать номер кабинета, и свой адрес, я это не сама придумала
Мизимец• 29 декабря 2020
Ответ дляФея_3уровень
Як здійснюється операція кешбек?
Ви можете надіслати на ім´я компанії Ukraine Express чек (США) або платіж через систему PayPal (США, Англія).
При замовленні чеку, в адресі отримувача Вам необхідно вказати код клієнта згідно тієї ж системи, що й при замовленні товарів. Як тільки ми отримаємо чек, Ваш рахунок буде поповнений на його повну суму. Після того, як Ви замовили чек, внесіть інформацію про це у розділ ’Кешбек’ Вашого кабінету.
Увага! Чек має бути вказаний на імя компанії, а не на Ваше ім’я. В іншому разі ми не можемо отримати гроші і поповнити вам рахунок. Всі чеки, де буде вказано Ваше прізвище, а не ім’я компанії, відправляються Вам у посилці.
Приклад коректного оформлення адреси для складу в штаті Delaware (звіряйте точну адресу з розділу ’Адреса прийому в США’ Вашого кабінету):
Ukraine Express
Ваш код клієнта
78 McCullough dr
New Castle DE 19720
Зверніть увагу, що зарахування кешбеку чеком в Англії не проводиться.
Увага! Якщо Ваш кешбек не зарахований протягом 2 тижнів з часу надсилання чека, вимагайте у видавача інформацію про номер чека (можливість неправильно внесених даних кешбека - помилка з вказуванням кода клієнта), і створіть запит в розділ ’Оплата і транзакції’.
Якщо Ви хочете використовувати PayPal, вказуйте електронну скриньку info@ukraine-express.com (для США, тільки в доларах) або ukoffice@ukraine-express.com (для Англії, тільки в фунтах) як адресата при отриманні платежу.В інших валютах кешбек не поповнюється.
Після того, як Ви замовили виведення коштів через PayPal або чеком і ВАМ ЇХ НАДІСЛАЛИ, ОДРАЗУ ПОТРІБНО ВНЕСТИ інформацію про це у розділ ’Кешбек’ Вашого кабінету, З ВКАЗАННЯМ НОМЕРУ ТРАНЗАКЦІЇ (для PayPal ) і датою приходу до нас (для чеку).
Ukraine Express
Ваш код клієнта
78 McCullough dr
New Castle DE 19720
Мизимец• 29 декабря 2020
Ответ дляФея_3уровень
надо брать во внимание, что все люди делают ошибки (как и тот, кто писал то, что на вашем скрине).
Ну понятно же, что деньги пойдут на тот адрес почты, который вы укажете.
Укажете свой - на ваш пейпел пойдут (если нет возможности принимать платежи, не получите деньги)
Укажите емейл форварда - то ему пойдут.
Ну что тут не понятного то
Укажите емейл форварда - то ему пойдут.
Ну что тут не понятного то
Фея_3уровень
• 29 декабря 2020
Ответ дляМизимец
Укажите емейл форварда - то ему пойдут.
Ну что тут не понятного то
Укажите емейл форварда - то ему пойдут.
Ну что тут не понятного то
Спасибо