Морожена_курка• 29 декабря 2020

Что можно выпить от головной боли на ранних сроках? Парацетамол не помогает(

Ибупрофен только помогает - его можно?
И.О. человека• 29 декабря 2020
Конечно
Утренняя зорька• 29 декабря 2020
Норофен
Мелочунь• 29 декабря 2020
Можно
Отблеск мысли• 29 декабря 2020
Ибупрофен в первом триместре принимать нежелательно, но от разового приема ничего быть не должно
Анонимарик• 29 декабря 2020
Поки планую,але спитаю в мене дуже часто болить голова( я гіпотонік,підняття тиску до 120 для мене дуже високе).
Якщо не прийму таблетку спазмалгону - починається рвота.
Прочитала,що ніяких ліків не можна
Сиренькая• 29 декабря 2020
зарядка для шеи?
иначе ибупрофен
Катька Пушкарева• 29 декабря 2020
Мне врач говорила нельзя ибупрофен, только парацетамол , я пила на пару с НоШпой
Анонимарик• 29 декабря 2020
Дівчатка,може в когось була схожа ситуація,не хочу плодити тем
Потрындельница• 29 декабря 2020
Ношпа сразу 2 шт
Люблю Поумничать• 29 декабря 2020
Нурофен - нельзя при беременности, только в крайних случаях. Почитайте инструкцию.
Нурофєн® не слід приймати у перші два триместри вагітності, окрім випадків, коли це є вкрай необхідним. Якщо Нурофєн® застосовується жінкою, яка намагається завагітніти, або протягом першого та другого триместрів вагітності, слід використовувати найменшу можливу дозу протягом найкоротшого періоду часу.
Протягом третього триместру вагітності всі інгібітори синтезу простагландину можуть становити наступні ризики:
для плода: кардіопульмонарна токсичність (що характеризується передчасним закриттям артеріальної протоки та легеневою гіпертензією); порушення функції нирок, яке може прогресувати до ниркової недостатності, що супроводжується олігогідрамніоном;
для матері та новонародженого, наприкінці вагітності: можливе збільшення часу кровотечі, антитромбоцитарний ефект, який може розвинутися навіть при дуже низьких дозах; пригнічення скорочень матки, що призводить до затримки або збільшення тривалості пологів.
Отже Нурофєн® протипоказаний протягом третього триместру вагітності

Парацетамол и Но-шпа.
Люблю Поумничать• 29 декабря 2020
Мне врач в 1 триместре только Парацетамол разрешала
автор Морожена_курка • 29 декабря 2020
Ответ дляСиренькая
зарядка для шеи?
иначе ибупрофен
не помогает(( у меня с детства такая беда - если болит голова, то хоть что делай, но только ибупрофен или анальгин спасает(
автор Морожена_курка • 29 декабря 2020
Ответ дляОтблеск мысли
очень надеюсь. иначе капец - голова болит редко, но метко( даже заснуть не смогу(
автор Морожена_курка • 29 декабря 2020
Ответ дляЛюблю Поумничать

Парацетамол и Но-шпа.
может вместе с но-шпой поможет. днем выпила парацетамол - и вообще не помог, будто и не пила(
Творю чудеса• 29 декабря 2020
Ответ дляМорожена_курка
Я пила все 5 неделю беременности,каждый день,зуб мудрости сильно воспалился,боль была сильная, терпеть было не выносимо,сыночек уже 9 лет
автор Морожена_курка • 29 декабря 2020
Ответ дляТворю чудеса
спасибо! буду надеяться, что и мне однократно не повредит!
Чемодан-Вокзал-Майами• 29 декабря 2020
Мне врач говорила от головной боли половинку Цитрамона можно.