KROX@• 01 января 2021

Привітання "5" з Новим Роком.

А мені це подобалося більше, ніж ВАЗ.
И не тільки, тому, що я до нього в "опозиції".
З Новим роком, нас всіх!
https://www.facebook.com/100001747238182/posts/352...
Непостоянная постоянность• 01 января 2021
ви хоч би попереджали, принципо не хочу дивитись йогоо, саме через тарифи і долар і пенсійний вік
мегамоСГ• 01 января 2021
Поцілуйте його в дупу. Воно пробули 5! років у руля і до того ще був у політиці і що? Армія, віра, мова? Туди ж ці слогани, куди і поцілуєте його.
Обращеница• 01 января 2021
а чего не с 14 по 19-й год не вещал с катка?
автор KROX@ • 01 января 2021
Ответ дляОбращеница
не було катка, його відкрили в тому році. 😜
Обращеница• 01 января 2021
Ответ дляKROX@
ну так надо было раньше открыть, чай не нищий
Чёрти Шо• 01 января 2021
Ответ дляНепостоянная постоянность
А тарифи нинішнього вам ОК? Ось з 01 січня тааакий сюрпрайз...мммм
автор KROX@ • 01 января 2021
Ответ длямегамоСГ
ви така зла в перший день НР?
Ответ дляЧёрти Шо
те, що відбувається зараз - це наслідки 2014-2019. І хто б не був зараз при владі він вже не втримається не наживатись на тарифах. А люди на майдан вже не підуть. А що там зараз з тарифами? 100квт? доя мене не принципово, бо я плачу за 3000. Газ на 2 грн? Ну не в 10 раз, як при порошенкові.
Ход конём• 01 января 2021
Ответ дляНепостоянная постоянность
Люди безкоштовно на майдан не ходили і не підуть.
Страна терпил.
Ответ дляХод конём
Страна терпил.
а який сенс? прийдуть інші будуть так же красти і робити життя наше гірше.
Советничаю тут• 01 января 2021
Ответ дляНепостоянная постоянность
Вы тоже вчера прослезилась под выступление пианиста?
Ответ дляСоветничаю тут
ні, ще не дивилася виступ, тільки тут читала. А до чого піаніст в 14-19році?
Ход конём• 01 января 2021
Ответ дляНепостоянная постоянность
Усім гуртом, громадою обух сталить - тоді толк буде.
Гнати в тришиї усіх катів! Провести експроприацію облгазів, обленерго, водоканалів, крупних промислових підприємств, арештувати рахунки всих родичів президентів і депутатів. Все реально. Сталіна не вистачає.
Ответ дляХод конём
тут згодна, сталіна да нема. Якби був, то ще в 2004 навели б порядок
Успокойся_Успокойся• 01 января 2021
Ответ длямегамоСГ
Да с порохом хоть армия вера и мова.
А сейчас что? Них..чего. А... сори...повышение тарифов, цен и суцильне покращення.
Молчали бы уже.
Успокойся_Успокойся• 01 января 2021
Ответ дляНепостоянная постоянность
Папередники виноваты? Ага. Дайте ем3 ещё 100 дней?
Ответ дляУспокойся_Успокойся
при попередниках лучше жилось? а ну при яныке да, лучше.
Чёрти Шо• 01 января 2021
Ответ дляНепостоянная постоянность
Ага, ага, хто всравсь? Невістка.
Телепузик• 01 января 2021
А при его власти, его же и хаили, и желали ему всего, что сейчас делаете действующему. Не дома бог, вернётся к власти, так тоже будете недовольны!!!!
Конечно, только при Зеленском тарифы и цены повышают, а при Порошенко было все в шоколаде!!!!
Мотылек• 01 января 2021
Ответ дляХод конём
Ви б при Сталіні вже б у лагерях були, експрориатор ви наш....
Ход конём• 01 января 2021
Ответ дляМотылек
Ви вважаєте, що при цих в табори не саджатимуть? Хто проти діючої влади - одразу в СБУ. Це вам не лопух-Янукович. Усі протести будуть розігнані.
Ход конём• 01 января 2021
Ответ дляТелепузик
С Порошенко все и началось. Газ с 0,54 грн подорожал сначала до 1,19, а потом до 7 грн. И цены на все вверх полезли. Зарплаты только бюджетникам повысили. Кто на ’хазяев’ работает - зарплаты за 7 лет даже понизились.
А я с Рио-де-Житомира!• 01 января 2021
Ответ дляНепостоянная постоянность
А то, что случилось 2014-2019 это не последствия предыдущих лет, не? Все по Петиной воле исключительно? А бедный Зе просто заложник обстоятельств?
Во логика
Брехушка• 01 января 2021
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Во логика
не, это гос переворот, чтобы петя дорвался до долгожданной власти по указке штатов
автор KROX@ • 01 января 2021
Ответ дляБрехушка
...вам надо к доктору, особенно в отношении США.
Мотылек• 01 января 2021
Ответ дляХод конём
Як би там не було, але бажати сталіна-це діагноз.... у вас, мабуть ніхто з родичів не постраждав від того ката, інакше, ви б навіть ім’я його не згадували всує..
З новим роком вас, бажаю вам критичного мислення, хоча....
Брехушка• 01 января 2021
Ответ дляKROX@
к себе свой совет примените
Ход конём• 01 января 2021
Ответ дляМотылек
Нікого з родичів при тому ’катові’ не посадили, уявіть. Всі працювали, нормально жили.
Оч@ров@Шк@• 01 января 2021
Сколько можно бывшему презу оды петь, возведите его в лик святого, самим не противно, создавать кумиров с обслуги, мозги промыли вам конкретно, страну развалил, тарифы взлетели, людей поссорил, врагов нажил на 100 лет вперед, медицину развалил и обозвал реформой, целуйте его в з.. дальше
Мотылек• 01 января 2021
Ответ дляХод конём
Ясно, нащадки нквдістів детектед.... або троляка звичайна, немає про що більше говорити... йдіть собі з миром...