МеняАЖтрусит• 03 января 2021
Может ли наполеон стоить 80 грн за 1 кг?
Эклеры с натуральными сливками 80 грн за кило. Песочное печенье с варёной сгущёнкой - 70 гривен за кило. Панчо с ананасом и орехами 120 грн за кило. Если утверждается, что все сделано из натуральных продуктов.
из желе я• 03 января 2021
Ответ дляЯ только за!
нормально годують, сестра ветеринар, працювала в управлінні, інспектувала фермерів , трошки орієнтуюся в ситуаціі. годують тим самим що і у всьому світі. масло я беру не гірше, ніж будь-який виробник на своє виробництво солодощів.
с такими , как Вы бесполезно спорить. при чем здесь ветеринар к кормежке? Вы трошки ориентируетесь, а я 20 лет работаю с этим...
Я только за!• 03 января 2021
Ответ дляиз желе я
на фермі 20 років? то моя сестра так і працює з раціонами для тварин. я би сама не пекла для себе, якби якісніше продавали наші магазини солодощів.
Я только за!• 03 января 2021
Ответ дляиз желе я
от Ви краще поясніть за цукор, коли маєте досвід, чому різний час розчинення у воді цукру буває? початкові умови однакові: переварена вода кімнатної температури 200 мл+100 гр.цукру-піску. раз за ніч розчиняється і мішати не треба, інший майже дві доби не розчиняється , навіть з розмішуванням