Кюветчица• 03 января 2021
Дозування вітаміну Д
Хто вивчав цю тему, підкажіть, яке дозування необхідне для профвлактичного прийому? Невропатолог казала, що навіть на півдні необхідно приймати з жовтня по квітень включно, дозу я забула. А тепер ще й переїхала на південь Німеччини, тут мало сонця, то точно треба пити... але в якій дозі?
Алиса в стране Советчица• 03 января 2021
Дитина 10 років. 1000 одиниць на постійній основі ( рекомендація неврлога з ЕС)
Кюветчица
• 03 января 2021
Ответ дляАлиса в стране Советчица
Цілий рік?
Оле Лукойе• 03 января 2021
5000 МО при дефіциті (менше 20) як мінімум!
2000 МО при нестачі (менше 30) як мінімум!
Щиб вживати для профілактики ви знаєте свій поточний показник??
Норма в ідеалі від 70 до 100
Кюветчица
• 03 января 2021
Ответ дляОле Лукойе
Норма в ідеалі від 70 до 100
Так, лікар пропонувала здати. Я не здала тоді.
Оле Лукойе• 03 января 2021
Ответ дляКюветчица
Отож! Тоді яка профілактика, якщо однозначно у вас буде нестача??
Вы хоть сдавали на анализ?
Даже витамины могут устроить побочку - гиперавитаминоз.... А если еще и био.добавку возьмете = которые не являются лекарственными препаратами. БАДы - НЕ лекарства! Их точный состав известен только производителю. Верить надписям на упаковке - нельзя быть наивными.
И да, можно для профилактики попить и антибиотик круглый год.....
Пить нужно строго по показаниям, а не что говорит недоврач!
ЗДОРОВЬЯ!!!
Оле Лукойе• 03 января 2021
Ответ дляКюветчица
І до речі, його не так легко підняти! Це не знеболююче від голови, раз і все) Щоб від 30 підняти хоча б до нижнього порогу 50, треба до року його приймати!
Кюветчица
• 03 января 2021
Ответ дляОле Лукойе
Чому однозначно нестача?
Кюветчица
• 03 января 2021
Ответ дляHotbird
Вы хоть сдавали на анализ?
ЗДОРОВЬЯ!!!
У мене хороший лікар
Ответ дляКюветчица
У мене хороший лікар
Хороший врач обсуждает анализ и вероятность показаний к препарату.
И сам же ПОТОМ говорит о дозе.
Хороший врач не оставит вас без ответа, и вы бы тут не спрашивали.
От 20 единиц считается НОРМА. Многие лаборатории пишут референтное значение нормы от 30, то тут буду настаивать на коммерцию. Забугром от 20 норма. У нас от 30.... Но тут вам решать и по факту, после анализа. Я только к этому подвожу.
И сам же ПОТОМ говорит о дозе.
Оле Лукойе• 03 января 2021
Ответ дляКюветчица
Чому однозначно нестача?
Тому що нестача у 90% населення планети!
Навіть у тих, хто проживає в південних сонячних регіонах
Як писав лікар з Каліфорнії: « у нас 300 днів в році - сонячні, але кожні 3 з 4 моїх пацієнтів мають показник вітаміна Д меньше 30 нг/мл що є дефіцитним станом.
Скріни з курса Валентини Скороход по БАД.
До 4000 мо можна пити на постійній основі. Рекомендована доза профілактична 2000.
Для дітей теж 1000-2000 в залежності від віку.
Я даю дитині круглий рік хоч і живемо в Одесі.
Кюветчица
• 03 января 2021
Ответ дляHotbird
И сам же ПОТОМ говорит о дозе.
я не можу зараз запитати свого лікаря, бо знаходжусь в іншій країні. А тут ще не спілкувалась с медициною.
Тому й питаю на форумі)
про аналіз зрозуміло, звичайно, але вірю, що у всіх хронічна нехватка..
Тому й питаю на форумі)
Идущаяповолнам• 03 января 2021
Ответ дляОле Лукойе
Мне хватило 3 недели с 19 поднять до 45.
Звоночек• 03 января 2021
Ответ дляКюветчица
Дякую... думки розходяться)
Я вам скажу, что не стоит ничего пить для профилактики. У меня был немного понижен по анализу и мне эндокринолог прописала витамин Л 2000 на три месяца. Я пропила только только 2, так как в упаковке было только 60 таблеток и больше не смогла купить. Через два месяца после окончания приёма сдала повторно анализ, а у меня гиперкальциемия. Так что это опасно пить даже для профилактики. Я вам не рекомендую.
Кюветчица
• 03 января 2021
Ответ дляЗвоночек
вітамин Л? чи то помилка?
я не знаю навіть, я тут сонця не бачу тижнями, скоро місяць буде, як я один раз потрапила на півгодини під сонце. Це втомлює. Я рано хочу спати, піздно встаю.
А поки я до лікаря з цим локдауном доберусь, то взагалі..)
Звоночек• 03 января 2021
Ответ дляКюветчица
вітамин Л? чи то помилка?
Витамин Д, извините, ошибка