Kava_z_molokom• 03 января 2021

Свіжі відгуки про пологовий #1 , Київ

Дівчата, хто нещодавно народжував у першому пологовому? Поділіться враженнями та відгуками :)
Що скільки коштує? Як персонал? Які умови в палаті, як годують? Чи все знадобилося зі списку чи може варто щось додатково взяти?
darya89• 03 января 2021
Я только там на днях обменку подписала, тоже послушаю.
автор Kava_z_molokom • 04 января 2021
Ответ дляdarya89
От і я планую завтра це робити)) ви домовлялися з лікарем чи будете з черговою бригадою?
darya89• 04 января 2021
Ответ дляKava_z_molokom
С дежурной бригадой планирую.
Ines83• 04 января 2021
Ніби, хвалять лікарі в ЖК цей пологовий. Принаймні на вигляд все охайно, після ремонту... Сподіваюся і лікарі висококваліфіковані. Теж збираюся в #1.
автор Kava_z_molokom • 04 января 2021
Ответ дляInes83
Дивно, що так мало відгуків про нього... Сприймаю, це як великий плюс
Ines83• 04 января 2021
Ответ дляKava_z_molokom
Мене це теж здивувало. Я обираю між приватним пологовим Лелека, і # 1.
Olga-5ff0• 04 января 2021
Ответ дляInes83
Добрый вечер, я знаю что очень много врачей с 1 роддома сейчас перешли в Адонис на Лёвом берегу. Я там родила 17 декабря.
Ines83• 04 января 2021
Ответ дляOlga-5ff0
При пошуку інформації в інтернеті по приватним пологовим помітила, що багато хто пише такий-то лікар раніше працював в пологовому номер... І з #1 дійсно пишуть, що перейшли саме в Адоніс.
Я вже й сама сумніваюся... хочеться отримати ціна=якість по умовам ну і висококваліфікованого лікаря безсумнівно
автор Kava_z_molokom • 04 января 2021
Ответ дляInes83
Знаю з надійних джерел, які мають знайомих у цьому пологовому, що там справді дуже круті лікарі та хороше обладнання
xenya_lee• 04 января 2021
Я там рожала два месяца назад. Мне очень все понравилось! Ни с кем не договаривалась, приняла дежурная бригада, отношение хорошее. Рекомендую!
Питание скромное, лучше пусть домашние передают .
Палаты есть платные, есть бесплатные: свежие все!будут вопросы- спрашивайте, подскажу.
автор Kava_z_molokom • 05 января 2021
Ответ дляxenya_lee
А ви в якій палаті були? Зі списку все знадобилося чи радите щось додатково взяти? І дякую за відгук:))
Ines83• 05 января 2021
Ответ дляxenya_lee
Якщо знаєте, підкажіть, для тих хто у платних палатах теж потрібно купувати - мило, туалетний папір ітд...
Я не бачу логіки, готова платити аби не морочитися з такими дрібницями. А тут як почитала список((( ну вже туалетні елементарні засоби як у готелях можна було б забезпечити
автор Kava_z_molokom • 05 января 2021
Ответ дляInes83
Мене теж шокували ці елементарні речі в списку, особливо туалетний папір... Ви будете брати платну палату, дізналися розцінки? Я вчора при підписанні обмінки запитала, то лікарка сказала, що все вирішується по ходу діла
Ines83• 06 января 2021
Ответ дляKava_z_molokom
Мені теж сказали по ходу. Вибирати доведеться з наявних, забронювати наперед не вдасться ( логічно, бо хто зна коли пологи. Якщо, звісно, не плановий КР
автор Kava_z_molokom • 06 января 2021
Ответ дляInes83
Ну хоча б ціну приблизну назвали...
xenya_lee• 06 января 2021
Ответ дляKava_z_molokom
По списку необходимое для меня и малыша- пригодилось. А , не пригодились вкладыши для груди, ватные диски и палочки но это лично для меня.
xenya_lee• 06 января 2021
Ответ дляInes83
Честно, про мыло и туалет бумагу не подскажу именно сейчас, но я узнаю у подружки, она буквально месяц назад родила, и была в платной палате.
xenya_lee• 06 января 2021
Ответ дляKava_z_molokom
Я была в бесплатной и всем довольна.
Есть с чем сравнивать, у меня 4е роды, первые два раза- договорные в других роддомах Киева.
Ines83• 07 января 2021
Ответ дляxenya_lee
Напишите, если не сложно. Заранее, Спасибо