графиняВишенка• 08 января 2021
Прочитала тут тему і стало погано
Тема про свекруху, прочитала і піднявся тиск, випила таблетку( У мене це як фобія, боюсь щоб чоловік не притягнув свою маму до нас. Живемо хз моїми батьками, свій дім ще не закінчили(дім великий, більше 300 кв.) Чоловіка мама живе сама, молодший синочок живе окремо, маму до себе не бере, хоч і будинок вона записала на нього. А мій , маму постійно жаліє, мол сама, одна, на свята все норовить її привезти, хоч і привозить по суті у дім моїх батьків. Машину , тата свого покійного, запорожець, притягнув до нас у двір, мол буде ремонтувати, йому буде машина для душі. Мене це так взбісило, що не думала ні про що, ні про дітей, ні про наші з ним стосунки, кричала що подам на розвід і щоб тарадайки його тата алкоголіка у нас в дворі не було. Не ночував вдома, довго не говорили, але відтягнув драндулет до друга. І от я читаю, і розумію, що хоч чоловіка дуже люблю , його маму я б не терпіла (
Хомяк с пастой• 09 января 2021
Ответ дляРовенчанка
Ви зараз хочете сказать, що всі невістки погані, а доньки - всі хороші? Тоді ви говорите єрунду! Тут вся справа в жінці похилого віку і її мудрості! З такою жінкою і добре б почувалася невістка з сином. Бо видно, що жінка, маючи життєвий досвід, не наполягала на тому, що їй всі щось винні. Можливо, і старалася давати собі самостійно раду лише тому, щоб в доччиній сім’ї через неї не псувались стосунки. Тому і відносини між зятем і тещою на протязі років не зіпсувалися. А дай якусь таку тещу-язву, яка пхала б носа і до дочки і до зятя, хто б їй допоміг? Чогось мало віриться, що проживаючи в довготривалому шлюбі, дочка прийняла б одностороннє рішення піклуватися про свою матір, (тим більше допомогти матеріально з спільного бюджету) не обговоривши це питання зі своїм чоловіком.
Категорически не согласна. Все соль в том, что дочь родную мать скорее всего не бросит, а вот неродную свекровь скорее всего пошлет на ... И не важно какой бы хорошей сверовь не была. Все зависит от характера и воспитания невестки. Даже по теме это можно отследить. Есть девочки, которые забрали нелюбимую свекровь, потому как совесть и воспитание не позволили сделать иначе, а есть такие, что больной и беспомощной свекрухе и 100 грн из семейного бюджета зажмут, так как самой деньги мужа нужны, нефиг их на маму мужа тратить.
Хомяк с пастой• 09 января 2021
Ответ дляРовенчанка
И да, в семье дочери знакомой конфликт. Зять против того, что жена ухаживает за мамой, требует, чтобы участие принимал и ее брат (дочери отписали трехкомнатную квартиру, сыну - машину 20 летней давности), хотя тот участие тоже принимает, только деньгами. Так что адекватность человека мало чем ему поможет в немощной старости. Все будет зависеть от совести детей. А ее с каждым годом в людях все меньше и меньше. Мало кто хочет напрягаться физически и материально.
Ровенчанка• 09 января 2021
Ответ дляХомяк с пастой
Ну, матір свою дочка до смерті доглядить. А хто буде за дочкою самою доглядати, коли прийде час? З ким вона залишиться проживати після смерті матері? Мати ж не вічна. Якщо з чоловіком такі напружені стосунки? Тут автору натякали, що чоловік її повинен піти від неї через її характер і впертість? І розлучитись, і відсудити майно, і іншу жінку знайти..Що тільки не уявляли наші жіночки в коментаріях. Не станеться аналогічна ситуація з зятем у ситуації з вашою знайомою?
Хомяк с пастой• 09 января 2021
Ответ дляРовенчанка
Немного не поняла о чем вы? Вы предлагаете отзеркалить ситуацию и посоветовать дочери уйти от мужа? Или наоборот, чтобы сохранить отношения в семье, бросить прикованную к кровати мать?
мистерЛяпсус• 09 января 2021
Ответ дляРовенчанка
Свекруха проживала з вами і свекор може продовжує жити з вами? Часто приходите йому на допомогу? Чоловік, коли його батьки потребували допомоги, самостійно приймав рішення, не порадившись з вами? І коли прийде пора одружуватися вашим дітям, ви обов’язково буде вимагати їх допомоги із-за кордону, а можливо, станете диктувати їм умову повернутися додому щоб вас доглянути?
Мы жили у свекров первые два года после брака. Потом с младенцем уехали заграницу на ПМЖ. Вернулись через 12 лет из-за родителей по обоюдному согласию. Купили отдельное жилье. Его отец практически слеп, но обслуживает себя самостоятельно. Вижусь с ним два раза в неделю. Муж - чаще ( делает покупки, колет дрова, передает пироги, блины мои и пр. Мы оба были в курсе проблем родителей. Когда мой отец заболел онко, муж сам переслал деньги моим родным. Его мать умерла после операции. Ну не нужно нам двоим разрешение супруга в помощи родителям в трудную минуту. Мы оба понимаем, что нужно помочь. Я сама интересуюсь потребностями свекра. Блин, он у нас один ’дед’ для внуков остался...
Ничего я не собираюсь ’вимагать’ у детей, тем более, что у нас в планах вернуться когда-нибудь назад, заграницу, имея двойное гражданство. Сейчас привязаны к папе мужа.
Также и свекровь автора ничего у нее не вимагала , а просто мешает жить своим существованием, погружаясь во влажные фантазии автора, заставляя пить таблетки.
Ровенчанка• 09 января 2021
Ответ дляХомяк с пастой
Або дожити до старості в повній самотності...Варіантів тут мало. Шукати золоту середину! Якщо вона буде доглядати за матір’ю, де візьмуться гроші на догляд? Заробити не зможе..Брати чоловікові, прикриваючись спільним бюджетом? Тоді треба і його думки прислухатися.
Чи чекати, коли обстановка в родині накалиться? І чоловік поставить перед фактом, що далі так бути не може? Ми ж всієї ситуації не знаємо. Але чомусь вона мені чимось подібна на ситуацію автора.
Хомяк с пастой• 09 января 2021
Ответ дляРовенчанка
Автор бредит. А я описала реальную жизненную ситуацию. Адекватный человек, копивший деньги на старость и ничем не желающий обременять детей оказался прикован к кровати, а накопленные деньги ушли на предыдущую операцию и реабилитацию. Все пошло не так как человек планировал. И что теперь? Принцип первобытнообщинного строя, когда беспомощных стариков сбрасывали со скал, чтобы не мешали жить молодым? Вам реально не страшно оказаться на месте беспомощного старика?
Ровенчанка• 09 января 2021
Ответ дляХомяк с пастой
Завжди є вихід з ситуації! Треба не боятись розглядати різні варіанти. Є соцслужба, є будинки престарілих, доглядальниці на дому. . Чи є сенс дивитися, як дочка розривається між двома берегами, виконуючи свій доччин обов’язок? А автор не марить! Те, що ви не сприймаєте ситуацію в сім’ї автора, схиляє до думки, що ви ще-но повідали власну життєву ситуацію.
Хомяк с пастой• 09 января 2021
Ответ дляРовенчанка
Соцслужба, дома престарелых берут лежачих больных? Да там уход круглосуточный нужен. За чей счет оплачивать сиделку, если семья не богатая?
Ровенчанка• 09 января 2021
Скільки людей - стільки думок. І життєві ситуації в кожного свої. Я дивуюся авторові та і іншим, котрі на загальне обговорення кидають такі життєві історії. Тут, крім критики і звинувачень, мало чого візьмеш для себе корисного. Автору я бажаю сімейного благополуччя і не боятись обговорювати проблему в сімейному колі, не виносячи її на інтернет обговорення. Треба шукати компроміс, але не даючи себе нікому ображати. Всім надобраніч! Думаю, автору вистачить розсудливості закрити цю тему.
Хомяк с пастой• 09 января 2021
Ответ дляРовенчанка
Жизненная ситуация почти моя. Старушка моя хорошая знакомая, дочь - моя бывшая одноклассница, живут рядом, так что с дочкой часто общаемся и я очень хорошо знаю их ситуацию.
ПоЗиТиВнАя• 09 января 2021
Ответ длямистерЛяпсус
Ну ви знущаєтесь чи що зі своїми висловами? Цитую: ’Чимось допомоги свекрусі-матері, коли це потрібно, вона ж не відмовляється і свому чоловікові не забороняє’
Ви дійсно вважаєте, що свекруха така гидота, а оцю мальовничу картину писав янголятко? Кому воно там допоможе? Воно саме потребує лікування, бо все ніяк не одліпиться від батьків, тримається за іх гроші та допомогу по дому та з дітьми.
А вас жаба задушила потому что ваши родители выплюнули вас в мир голой и босой после совершеннолетия и вам пришлось всё самой?
Автоп имеет право на своё мнение и свекровь ей никто. Свекровь никак не улцчшила её жить - ни финансово ни помощью с внуками. Это обуза, как бещдомная псина.
Аноним Анонимыч• 09 января 2021
Ответ дляПоЗиТиВнАя
мистерЛяпсус• 09 января 2021
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Только псина бездомная и безмозглая может такое писать о родителях.
Аноним Анонимыч• 09 января 2021
Ответ длямистерЛяпсус
+10000000000