Откушу что там торчит• 10 января 2021
Бедность - это сколько?
Если семья живет на 2 минималки (=10т грн) - это бедность или нет?
Откушу что там торчит
• 10 января 2021
Ответ дляДюйм оф о4ка
Одежда моя в основном хумана. Сыну кроп по распродаже. Косметику не люблю. Духи есть любимые, всегда на мне. Каждый год на море обязательно, на отпускные едем в Болгарию. А ну и кот есть).
Если заболел то это конечно лезешь в кредит.
Мечтаю о кухне, пока в поиске работы.
ну вы пример хозяйственности
Пушкининиана• 10 января 2021
Ответ дляОткушу что там торчит
ну вы пример хозяйственности
Спасибо. Хочется побыть немного транжирой)
Приятного вам вечера)
железный занавес• 10 января 2021
Ответ дляМолчавочка
Ну это ж индивидуально всё. У меня знакомый столько зарабатывает и не парится. Потому что родители всем обеспечивают.
Ну так его доход не 10 тыс тогда
Откушу что там торчит
• 10 января 2021
Ответ дляДюйм оф о4ка
Приятного вам вечера)
взаимно
БершкомангоЗар• 10 января 2021
12 тыс на 4-х.... уже несколько лет, запас прочности иссякает, детям английский позволить не могу, благо есть своя квартира и сравнительно свежий ремонт
судорожно ищу работу и мужа то батогом то пряником...
БершкомангоЗар• 10 января 2021
не то удалила)) и муже подстегиваю то батогом то пряником, зарабатываю в основном я((
Молчавочка• 10 января 2021
Ответ дляжелезный занавес
Ну так его доход не 10 тыс тогда
Он пяткой в грудь себя бьёт и говорит, что на его ЗП выживает. Я так понимаю, что родители - это как страховка на случай болезни или непредвиденные расходы. Жилье у него своё, продукты покупает самые обычные и не сильно шикует. Одевается нормально. Но мне все же кажется, что родители помогают.
Ростки жимолости• 10 января 2021
Ответ дляКалёва Замалёва
бідності більше немає, епоха бідності скінчилась.
Когда?
Откушу что там торчит
• 10 января 2021
Ответ дляБершкомангоЗар
от зарплаты до зарплаты дотягиваете? или не всегда?
Поросенка• 10 января 2021
Ответ дляФигура мечты
Я уже 15 лет одна,представляете как это подпустить к себе.
Пусть у вас все будет хорошо.49 это не старость
БершкомангоЗар• 10 января 2021
Ответ дляОткушу что там торчит
Не всегда, кредитка всегда в деле, покрываю только обязательный платеж, а потом по новой
Раньше хорошо с мужем зарабатывали, все сами
после 2014 года как подменили, ничего не получается
Екатерина 04_94• 10 января 2021
Ответ дляЗамыленная
Ну ми з двома дітьми харчуємось до 7 000, але їмо все, не економим. Може, їмо не багато, може, продукти не найдорожчі, але яблука, банани, молочка, наші сири, інколи імпортні, якщо кобаса, то в/г, м´ясо щодня, свіжі овочі щодня. Думаю, можна й скромніше.
Вы откуда? К меня на эти все продукты 14-15 тыс уходит
Жирафовое варьенье• 10 января 2021
Ответ дляЗамыленная
У вас прекрасна дитина!
А там, де ви доглядаєте за батьками, взагалі ніякої роботи? Хоч в магазині хоч прибирання, ну хоч що небудь...
Сейчас глухо можна было идти, но месяц назад, тогда предлагали, но меня подвела сотрудница , она должна была увольняться, а я идти на её место ( там хоть и 7 тис.грн, но я могла заниматься дочкой, отвести и забрать с розвивашки, забрать на роботу) , но она забрала заявления об увольнении. И выходит я около разбитого корыта. Смотрела в соседнем городе , уже на охраника в ночную смену- буду пробовать. Хотя я теперь не понимаю , я училась на отлично, колледж закончила на красный диплом. Была хорошоя робота по специальности и в банку. И вот рождение ребёнка всё перечёркивает. Да, люблю дочку безумно, но так тежело одной. Держусь всегда, всегда на позитиве, а самой выть хочется. Если бы ещё сама дочка не хочела ничего и бросала всё или заставляла , а вижу что она старается, всё интересно. И нет помощи. И маленькая ещё только 2 класс.
Материнство- это огромная радость, то и огромная робота и очень тяжело если ты одна.
БершкомангоЗар• 10 января 2021
Ответ дляЖирафовое варьенье
Пусть у вас все наладится!!!
Жирафовое варьенье• 10 января 2021
Ответ дляОткушу что там торчит
когда есть ТАКИЕ родители. А в большинстве родителям самим надо помогать
Да..
Жирафовое варьенье• 10 января 2021
Ответ дляБершкомангоЗар
Пусть у вас все наладится!!!
Спасибо за поддержку!!!, верю и всегда надеюсь!!!
Замыленная• 10 января 2021
Ответ дляЕкатерина 04_94
Київська обл, передмістя Києва. Продукти тільки із супермаркетів: Фора, Новус, Сільпо, інколи тістечка Рошен. У мене карта Моно, де точно видно в додатку скільки і де потрачено. Єдине, у мене 3с городу, де я вирощую картоплю та ін сезонні ягоди і фрукти. Тобто, ми не купуємо молоду картоплю, ягоди, кукурудзу, помідори, а їмо вволю своє. Але це тільки влітку. Зараз беру дітям і свіжого огірка, і помідорчик коктейльний, бо своя тільки капуста на борщ.
flamanjini• 10 января 2021
Ми 5 чоловік живемо на 5700т.грн...вірніше жили... з цим карантином давно не працюю, робота лише в інтернеті і це мізер. Вистачає лише на інтернет. Город є, але тільки морква, огірки, трішки малини, смородини,яблук...те що вродило в цьому році.
Вистачало лише на продукти, сама дивуюся, що ще одяг в школу купували дітям.
Не знаю як житимем далі, карантин вже не страшний, страшніший голод. Хоча коли є город та сад, молочко своє, то не так страшно.
Помагаємо деколи людям, яктм ще важче, бо економимо на собі, на дітях не економимо, купуємо і їжу і одяг.
Деколи одяг б/у але гарний не потертий і він не дешево для нас. Саме усвідомлення жахає, що нема грошей і на секенд.
На розваги звичайно нема, але ми багато гуляємо разом в лісі, смажимо шашлик, хоч і не часто, до річки ходимо з дітьми, іграшки час від часу купуємо.
Багато поробок робимо з дітьми, м´яч + решта розваг. Але...все це вже достало, як не крути.
На роботу далеко, тому проїзд та обід забере майже все...Сенсу ітак нема (((
Потрібно роботу шукати без доїзду!
Це вже не виживання...ми не існуємо фактично, якщо задуматись... Тому ні на які подарунки в школі не скидаємось вчителям, краще дітям щось купити.
Правда батьки дітей своїх налаштовують проти наших...бо однокласники ображають дітей, але я не здаюсь...«прилетіла» в школу...потім відділ освіти, то вчителі тепер більше слідкують за дітьми, а то вчителі і вдарити собі дозволяли мою дитину. Тепер не б´ють, бо мали проблеми з поліцією...
Чоловік є...і обоє не вживаємо спиртне, не палимо, але освіти нема, бо батьки сказали нема грошей на навчання...
Жалію, що вийшла заміж...в такій країні не треба ні заміж, ні народжувати. Особливо, коли дитина ще й хворіє...бо під час родів травмувалась.
Батьки не допомагають і навіть вони відносяться погано через те, що ми бідні.
Попри цю всю ситуацію читаю книги, розвиваюся, займаюсь волонтерством.
Бідність, коли бідний на добрі діла, добре серце і т.д.
Так, ми дуже втомлені часом цією домашньою роботою, таким життям, але по крайній мірі, я сама собі роблю красу...стрижку, косметика дешева oriflame, але є ))
Діти добре вчаться. Але важливо навчити дітей, як правильно заробляти гроші, бо мене цьому ніхто не вчив, а це важливо!!!
Потрібно роботу шукати без доїзду!
Откушу что там торчит
• 10 января 2021
Ответ дляflamanjini
Потрібно роботу шукати без доїзду!
Беда, конечно. Но вы знаете, ваши дети - это ваша надежда. Если они получат образование и будут иметь желание ’выйти в люди’, то и они, и вы будете иметь хорошую жизнь.
flamanjini• 10 января 2021
Ответ дляОткушу что там торчит
Дякую Вам! Так, надіємось та робимо все можливе для цього. Єдине, що лякає, це те, що зараз повно наркоманії і т.д.і просто молоді, яку на жаль не особливо виховували чи виховували не правильно... І те скільки доступних, не зовсім хороших речей можна придбати через інтернет...говорить про те, що світ небезпечний ще більше...
Але розумію, що все життя ми не зможемо оберігати дітей, бо їх потрібно відпустити у своє «плавання».
Ще багато чому залишилося навчити дітей, бо час летить!
Нехай ми всі будемо багатими і не тільки матеріально, а й в духовному плані !!!!! ❤
Хай нашим багатством завжди будуть наші діти!
Хто не може мати дітей, хай ця мрія збудеться💖
Откушу что там торчит
• 10 января 2021
Ответ дляflamanjini
Взаимно!
у таких славных родителей вырастают достойные дети!
Екатерина 04_94• 10 января 2021
Ответ дляЗамыленная
Я с Харькова, на все те же продукты уходить больше 10 тысяч , единственное что мы еще любим рыбу, едим хек и форель 2 раза в неделю в среднем и из мяса индющатина, говядина реже свинина и курица, а так тоже фрукты, овощи, молочка, каши, колбасы на все это уходит на питание где-то от 12 до 15 тысяч в зависимости от сезона
Анти-аноним• 11 января 2021
Ответ дляflamanjini
Потрібно роботу шукати без доїзду!
Мужа отправить на заработки! Хоть тысяч 10, да будет.
Ответ дляflamanjini
Потрібно роботу шукати без доїзду!
А вы можете мне в лс написать ваш номер новой почты? хочу вашим детям отправить рождественский подарок)
flamanjini• 11 января 2021
Ответ дляАнти-аноним
Не буде...на жаль 10 і на заробітках...
Сама колсь так думала як і ви (
Нелегально їздять зараз...А до нелегалів самі розумієте яке відношення ((( Гроші недоплачують, і кому що докажеш.
Ми ж їздили обоє колись, а коли почали дитину планувати, він сам їздив на заробітки+ дитина потім хворіла, то гроші тоді на ліки всі «ішли»... Ніби не рак слава Богу, а допомогти може лише операція закордоном. Тут підтримують стан, не лікують.
Перед карантином чоловік теж їздив, робив як віл, а грошей не так вже й багато заробив + мови не знає (
А ще наші українці «прорабами» там, то своїх же і обманють і на наших мозолях збагачуються.
Працював чоловік там без страховки на висоті, пару раз падав, міг і розбитися... Важкий то хліб і лише на 3 місяці, а потім тут 3 міс.на ці гроші і живеш–не працюєш, лише по господарству щось.
Плюс ремонт в хаті робили і ще багато потрібно робити, хата батьків і вже все старе...ти робиш одне, а воно тягне за собою іншу роботу ((
Так що і на заробітках були і не розбагатіли... Плюс вся техніка в домі через 10 років одна за одною почала виходити з ладу. Було так важко на душі, здавалося все проти нас (((
Але ми не сумуємо, ми веселі, ніхто і не скаже, що бідні ))
Я більш творча натура, може тому бідна ))) Пишу багато творів, віршів.
Важко описати все, більше звикла розмовляти «вживу» )
Сама колсь так думала як і ви (
flamanjini• 11 января 2021
Ответ дляГертруда Стайн
Можу
Спочатку стало ніяково навіть, а потім подумала, що потрібно вміти й приймати подарунки
Глубоководная селедка• 19 февраля 2021
Ответ дляЕкатерина 04_94
А вы откуда?)))