Манный комочек• 11 января 2021
Віскоза
Літнє плаття з віскози. Буде жарко в ньому?
Редиска Я• 11 января 2021
Ні, дуже приємне, шовковисте, а іноді навіть холодить. Для мене найбільша проблема - те, що віскоза сідає неймовірно. Якось раніше не помічала цього. Очевидно, залежить від плетива тканини. Деякі сукні після прання не змогла носити, хоч вони були і не в облипку((. На наступне літо взяла на 2 розм. більші))
Манный комочек
• 11 января 2021
Дякую, бо не можу плаття знайти на літо, всюди віскоза, ризикнула, замовила