СкиниУскачи!• 13 января 2021

Де шукати і коли чекати?

Ох дівчатка,доброх ночі,маю проблемку,можливо хтось вже таке проходив. Значить так,все з початку...5 січня я зробила покупку дитячих речей на сайті Зара,їх розділили на 3 пакунки,дата доставки до ЮЕ(тобто отримувача) 7-12 січня. Отже,2 пакунки уже доставлені на ЮЕ 8 січня і вже їдуть в Україну,а один пакунок застряг в Польщі на їхній службі доставки PDP(маю трек номер,перевірила на їхньому сайті) ще з 5 січня і ні туди ні сюди,не везе його кур´єр на ЮЕ. Що мені робити,як на них повпливати? Писала на чат Зари,вони нічого не роблять,пишуть що має бути доставлено,а ЮЕ пише мені,що такий трек номер не отримували. Скільки ще чекати,куди чи кому писати? Чому за 7 днів,кур´єр не відвіз пакунок?
Куколка-мяуколка• 13 января 2021
Пробуйте написати на ту службу,яка мала доставити. В мене в Італії так було,що магазин відправив, а ЮЕ сказали,що небуло.Куди тільки не писала - нічого не добилася, на 700грн влетіла