Пополняю_Карму• 13 января 2021

Як вам поради щодо заощаджень цього експерта?

Зависла над цими порадами щось. Наче і елементарно все, але у мене не дуже з економією склалось... А як у вас?

Особливо у мене не працює останній пункт "збільшення прибутків не означає збільшення витрат". Ну, блін, хтось витримує так?)))
Про себе: в цьому році змінила роботу і зп більша в 4 рази. Але і витрати більші зробила🤷‍♀️ Манік´юр вже не біля дому за 250 грн, а в Джі барі за 600, відпочинок не в Одесі, а в Бодрумі, сир не по акції за 160, а Камамбер за 380 грн, бо люблю його. Я транжира?
Мюллерная• 13 января 2021
В принципі все правильно, але форс-мажори не враховані, наявність дітей судячі з усього теж, але, якщо є ціль - все можливо.

Бабушка-байкерша• 13 января 2021
Автор онлайн журнал Вондерзин (у вас ссылка на фото) - этотновомодный журнал для определённых кругов. В основном представителей ЛГБТ, веганов, минималистов.

Там такое пишут - просто держись))) они на хайп и негатив расчитывают.
Наши кого слушать))))
Басноплетка• 13 января 2021
Ответ дляПополняю_Карму
Відкладаєте? Молодці!
То, что остаётся, откладываем. Никакой цели нет.
автор Пополняю_Карму • 13 января 2021
Ответ дляБабушка-байкерша

Наши кого слушать))))
Так, все правильно. Я не показувала назви щоб не думали що реклама.

Я читаю цей журнал онлайн, бо він суміжний з моєю роботою))
Ruruka• 13 января 2021
Нормальные советы. Я маникюр в салоне никогда не делаю - всегда сама, но у меня и нужды нет, так как фанатка коротких ногтей без покрытия. А тому, кто любит красивые маникюры с покрытиями, мой совет не актуален.
Каждый сам может определять, что для него применимо, а что нет. Но мне кажется такие статьи тоже полезны, особенно для людей которые живут не по средствам и которым лучше бы отдохнуть где-то под Одессой, а не откладывать весь год на Турцию. Но, опять же, может этот отдых у них самый высокий приоритет - почему бы и нет.
Бабушка-байкерша• 13 января 2021
Аффтар, вондеозин это журнадля любителей вот такого....и советы у низ соответствующие....
Оно вам надо? Лучше более приближенные к реальности статьи читать.
Это для малолеток в режиме инстуы....их уже не первый раз в выдуманных героях обвиняют.
Там такой вот контингент в читателях
автор Пополняю_Карму • 13 января 2021
Ответ дляRuruka
Ну да. Я завжди кажу, що всі люди різні.
Сестрі кажу: ота кава за 45 грн зробить тебе щасливою? То купуй її і не парся.
автор Пополняю_Карму • 13 января 2021
Ответ дляБабушка-байкерша
Там такой вот контингент в читателях
https://m.youtube.com/watch?v=iLLLLGP5V1E
Я читаю цей журнал давно в інстаграмі, бо він пов´язаний з моєю роботою.
Бабушка-байкерша• 13 января 2021
Ответ дляПополняю_Карму

Проблема в том, что у них как и соседнего с ними Вилладжа - частот выдуманные статьи.
Вилалж этим ещё больше страдает, но там аудитория более разумная т возрастом плстаоге, частенько хейтяьт их в комментах, особенно в московской версии.)

автор Пополняю_Карму • 13 января 2021
Ответ дляБабушка-байкерша
Там такой вот контингент в читателях
Я б цей журнал по іншому охарактеризувала. Точно не для малоліток, але то таке
Боюсь признаться• 13 января 2021
Ответ дляПополняю_Карму
Во всем должен быть баланс. Иначе это сиюминутное счастье будет происходить 10 раз в день, а при небольших доходах оно сьест весь бюджет. Хочу кофе на вынос, и тортик, и вот эту тушь, и такси вызову, а то что то устала, и забегу купить готовой еды, нет настроения готовить. И казалось бы надо себя радовать и все такое. Но вот месяц прошел и где результат моего труда? только в том что жива.
MacOS-ница• 13 января 2021
Ответ дляПополняю_Карму
А може вони кажуть, що їм ок. А в реалі заздрять, зляться на весь світ, а заробити більше не дає лінь чи невміння 🙄
Може. Насправді, ніколи не знатимеш. Просто питання економії дуже болюче. І я для себе теж пробою знайти відповідь, де нормальний рівень життя, а де економія. Я пам‘ятаю голодні 90-ті, коли мама не знала за що купити елементарну їжу. Зараз наш дохід з чоловіком в районі 2-2,5 тис. доларів на місяць. Але ми не можемо щось відкласти. Купили машину, квартиру, пару раз з‘їздили на море. Ну і практично все. Я досі не можу дозволити собі влаштувати дітей в приватні школи і садочки, або купити італійську плитку в ванну.
Точно не готова економити на гуртках старшої - вони мені тисяч у 8 на місяць обходяться. Хочу, щоб вона перепробувала все, що їй хочеться - акробатику, пол денс, малювання, гітару, шахи, карате, лего і тд. І свідомо підійшла до вибору того, що їй справді подобається і з чим вона хоче пов‘язувати своє життя.
Словом, ви зачепили цікаву тему, а я ще й не дуже твереза Склристалась акцією - 50 грн за стаканчик і безлімітний глінтвейн. Ось тут чудово зекономила, я вважаю
Боюсь признаться• 13 января 2021
Ответ дляMacOS-ница
Можно одновременно экономить и жить нормально. Это же не значит ’экономить на всем и отказывать себе тоже во всем’, просто чтобы сидетть на мешке с купюрами. Можно любую сумму потратить в ноль и жалеть, что не хватает на еще одну банку икры. Цените то, что имеете. Машина и квартира это уже существенное имущество на которое вы уже отложили А дальше будет легче и излишки начнут скапливаться. Откладывайте 10% но не на отдых раз в год а например на учебу дочери.
MacOS-ница• 13 января 2021
Ответ дляБоюсь признаться
Та от власне, що не дуже виходить. В грудні зламалась пральна машинка + подарунки всім на свята. На Різдво приїхали до свекрів, у них доживає холодильник і шафа. Ну замінили, не можемо ж так лишити. Трошки раніше робили чоловіку операцію на оці, 60 тис. грн... Ну от і дохід наче є, але якось ледь вигрібаємо поточні витрати. І от я не можу для себе визначити на чому економити. Не робити операцію? Купити бу холодильник свекрусі?.. Зробила собі ботокс міжбрівку, давно хотіла. 1,5 тис. грн, напевно могла б зекономити. Ну але ж врешті решт, це 2% від незапланованих витрат.
ПушАпница• 13 января 2021
Ответ дляMacOS-ница
Ого, сколько кружков.
автор Пополняю_Карму • 13 января 2021
Ответ дляMacOS-ница
Ми живемо з вами схожим життям, от чесно. І я думаю, що ви все робите правильно. Так, як відчуваєте
MacOS-ница• 13 января 2021
Ответ дляПушАпница
Ого, сколько кружков.
Ну це не за раз щось пробувала і не сподобалось, щось відпало через карантини. Кудись ходить вже 3-4 рік, про щось тільки мріє поки. В середньому має 1-2 заняття на день. Набрала б ще, але я категорично проти. Вважаю, що має бути вільний час і вихідні.
MacOS-ница• 13 января 2021
Ответ дляПополняю_Карму
Дякую Я надіюсь, що правильно. Колись видно буде
Рекламама• 13 января 2021
Ответ дляЛагшмивара
Почему? Сильно крутые запросы?
Да, в среднем от двоих дарили 1000 грн на ДР либо подарок в пределах этой суммы, а виш листы приходили на подарки от 1500грн и то, когда нам этот лист передавали, оставались игрушки по 2-4 тыс. Один раз купили за 2 тыс, в следующем я отказалась от приглашения и не поздравляла вообще.