Форточка• 18 января 2021

Школа без старших классов.

Мы как раз « попали». Ребёнок учится в 10 классе. Хочется верить, что пока это слухи. Администрация школы молчит и ничего вразумительного на вопросы родителей ответит не может. Вы что - то слышали об этом?
автор Форточка • 18 января 2021
Ответ дляТаЕщеОптимистка
з цього списку виходить, що ні 9, ні 29, ні 285 школи не будуть мати 10-х класів!?
бути такого не може, адже на нашому масиві є лише три школи і жодна без 10-х класів???
Лист -відповідь Оболонської райдержадміністрації. Відкрийтесь я вам повністю скину. Від 30.10.2020
автор Форточка • 18 января 2021
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Я ж не видумала , є офіційна відповідь. Тому вирішила запитати тут як в інших школах Києва
ir.zhuck• 18 января 2021
Ответ дляФорточка
ок
ТаЕщеОптимистка• 18 января 2021
Ответ дляФорточка
вже рік, навіть більше іде розмова про зміни в системі освіти.
але через карантин їх призупинили.
вже не буде шкіл, де є всі класи з 1 по 11.
а повинні бути окремо 1-4, окремо 5-9 і окремо 10-12.
кожна школа обирала свій профіль. звісно, що більшість хотіли зберегти весь персонал і всі класи.
але так не вийде.
в нашому мікрорайоні є три школи 9,29,285. і жодна на наступний рік не набирає 10-ті класи...з вашого списку...
якось це дивно, бо найближча 16 і 243 репнуть, якщо і діти з нашого мікрорайона туди підуть.
автор Форточка • 18 января 2021
Ответ дляТаЕщеОптимистка
але через карантин їх призупинили.
але так не вийде.
Що робити майбутнім одинадцятикласникам ( моїй дитині в тому числі) ? Шукати іншу школу?
ТаЕщеОптимистка• 18 января 2021
Ответ дляФорточка
одинадцятикласникам чи десятикласникам?
якщо ваша дитина сьогодні в 10-му, то вона закінчить 11 в цій же школі!
якщо вона в 9-му, то вже ні тоді!

планується, що буде така система:
1. дитина поступила в школу на 1-4 класи.
2. в 5 клас конкурс атестатів і по результатам ДПА (навіть в свою школу).
3. вчаться до 9 класу і здають іспит аналогічний ЗНО!!!
4. за результатами поступають в 10 клас (навіть в свою школу).

поняття, що 9 класів - це неповна середня освіта будуть прибирати.
як прибрали, що 4 курсу вузу - це непоовна вища!!

адже в вузі раніше також поступово вводили перехід від 4 на 5 курс,, за мого навчання - він був майже непомітний і автоматичний, а зараз тільки через ЗНО.

і навпаки, коли я вчилась в звичайній школі і вона здобула статус ліцею з 7-го класу, то ми після 6-го класу здавали іспити і за їх результатами нас зараховували або в ліцейні класи або в звичайні (неліцейні).
автор Форточка • 18 января 2021
Ответ дляТаЕщеОптимистка
одинадцятикласникам чи десятикласникам?
якщо вона в 9-му, то вже ні тоді!

планується, що буде така система:

Тобто зараз 4 курси університету - це вища освіта? Чому тоді вступають на 5 курс
Простоваля• 18 января 2021
Ответ длямААААсквичка
Поступают те кто сдал дпа. Но не все его смогут сдать.
Дпа сдают все. Если заплатить, то можно получить 10 за дпа при годовой 4-6.
Инфотуфелька• 18 января 2021
Ответ дляФорточка
4 курса - это бакалавр, высшее образование
потом можно поступить на 5-6-ые курсы на магистра
автор Форточка • 18 января 2021
Ответ дляИнфотуфелька
Я знаю. Но выше написали, что понятие неполное высшее образование убрали. То есть можно окончить 4 курса и спокойно искать работу
Инфотуфелька• 18 января 2021
Ответ дляФорточка
давно уже убрали, да можно