Бурундучиха• 18 января 2021

Порадьте як зробити смачну грибну підливку сьогодні на вечерю?

Такий дубак нікуди виходити не хочу, сушених грибів немає вдома, можна смачну приготувати з печериць?
Дома є кутя, зліплю пару вареників, підсмажу рибу, пару голубців з тертої картоплі і спечу декілька пампухів.
Ще б підливку смачну якось зробити?
Блoшка-матрешка• 18 января 2021
Кутя, вареники, рыба и голубцы какое отношение к вопросу имеют? . Или это должна быть подливка на все эти блюда?)
я к пампушкам делаю соус бешамель и туда жаренные грибы добавляю. Поливаю пампушки с мясом..

Непогодка• 18 января 2021
Жирні вершки, не менше 20 %
Цибульку підсмажуєте дуже дрібненько порізану на вершковому маслі, туди ж порізані грибочки, тушите, в кінці вершки добавте, випаруйте помішуючи. До запустіння , сіль звичайно) Крищ не накривайте, поки готовляться, можуть звернутись вершки.
Більш нічого, :) дуже смачно.
Готуйте в сковорідці
Непогодка• 18 января 2021
Кришкою)
автор Бурундучиха • 18 января 2021
Ответ дляБлoшка-матрешка
Таке що сьогодні свят вечір
автор Бурундучиха • 18 января 2021
Ответ дляНепогодка
Жирні вершки, не менше 20 %
Більш нічого, :) дуже смачно.
Готуйте в сковорідці
Вечеря сьогодні пісна
оксюморон• 18 января 2021
Ответ дляБурундучиха
Вечеря сьогодні пісна
На пісну вечерю ставите водичку, окремо піджарюєте печериці з цибульною на олії і потім додаєте у водичку. На сухій сковороді піджарити до коричневого ложку-дві муки, розвести у півкружечки холодної води та помішуючи додати до грибної наварки. Спеції, сіль і все. Якщо маєте, киньте кубик грибного бульйону для запаху.
автор Бурундучиха • 18 января 2021
Ответ дляоксюморон
Дякую😘
Самая СоветЧиваЯ• 18 января 2021
А в мене ціла банка сушених із Карпат. Як смачно приготувати? Може, юшку грибну? Ніколи не мала з ними справи )
Сижуревувшоке• 18 января 2021
Если вы соблюдаете пост, то рыбу сегодня не едят. Сегодня строгий пост.

halla-d95e• 18 января 2021
Ответ дляоксюморон
Ще додаю кілька зубчиків часнику, ну і листочок лавровий. Ми любимо гостреньке, то перчику до смакук добавляю.