миссДавеча• 19 января 2021

Ещё загадка

1. Чи багато часу залишилося до молодого місяця?
2. Чи скоро настане ніч?
3. Яка пора року на малюнку?
4. У яку сторону тече річка?
5. Судноплавна вона?
6. З якою швидкістю рухається потяг?
7. Чи давно пройшов тут попередній поїзд?
8. Чи довго буде рухатися машина вздовж залізниці?
9. До чого повинен підготуватися водій?
10. Чи є тут поблизу міст?
11. Чи є в цьому районі аеродром?
12. Чи легко машиністам зустрічних потягів гальмувати?
13. Чи дме вітер?
Сосиска_Втесте• 19 января 2021
Я не выдержала, так как иду спать, и загуглила ответы. Девочки, разведчики из нас так себе) Ответов много правильных, но аргументация совсем другая. Всем спасибо за компанию ;) Было интересно

Ку-кусик• 19 января 2021
Нет наоборот оценила скоро будет новолуние- сейчас месяц уже старый
Qorianka• 19 января 2021
Эта картинка изначально была чёрно-белой, но ее раскрасили и это сбивает с толку, на чёрно-белой было удобнее сосредоточиться на деталях 🤔