3@йk@• 19 января 2021

Хто з сіл,

Де ви купуєте засоби мильно-рильні по догляду за собою? Вислухаю всіх. Чи закупляєтесь про запас?
Жена сына• 20 января 2021
Ответ для3@йk@
А який шмнь?
Самый обыкновенный)) Дав кокосовый и Фруктис, по акции стараюсь брать

неДоПриличий• 20 января 2021
Ответ для3@йk@
Так так. Про айхерб. А яку покупку робити?
є посередники що роблять за вас або там в інтернеті інструкція дуже проста та доступна. Вся перепона в тому що там заказ щоб бесплатна була доставка повинен бути на суму 1600 грн. Тобто якшо ви зберете пару подружок то легко самі оформите ну або черз посередника на будьяку суму.
ВсеПроВсехЗнаю• 20 января 2021
Ответ для3@йk@
В село?
Да. С Евы бесплатная доставка новой почтой, в карантин под калитку привозили. С мейкапа 19 грн доставка. И УкрПочтой можно. По мелочи покупаю и на месте, но чаще заказываю порошок 6-9 кг и мыльно- рыльные
автор 3@йk@ • 20 января 2021
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Ага. А мейк ап безплатно.