ДваДваВосемь• 26 января 2021

Загубилась посилка((

Доброго вечора,замовила 5 січня доньці речі на польскій Зарі,мою покупку поділили на 3 пакунки. 12 січня 2 пакунки було доставлено на ЮЕ(я вже отримала їх в Україні)як і має бути,а 3й пакунок пропав,він виїхав зі складу Зара,а на ЮЕ так і не доїхав(((. Я писала їм на пошту,в чат... Написали що будуть вирішувати моє питання,але вже пройшло стільки часу і нічого...(((.Підкажіть,у кого траплялось подібне? Скільки часу вирішували проблему? Я попросила повернути кошти,але теж нічого...(((.Чи повернуть мені в даному випадку гроші і як довго на них чекати?
ПуГоФФка• 26 января 2021
Послушаю. Посылку доставили на нп, а склад не заметил пока что

А_Шо_Такое• 26 января 2021
Моя в Італії пропала, ніхто нічого не повернув,скрізь повний мороз
автор ДваДваВосемь • 26 января 2021
Ответ дляА_Шо_Такое
Жах,а як вони пояснили її пропажу? Хто винен залишився?
А_Шо_Такое• 26 января 2021
Ответ дляДваДваВосемь
Ніхто. В магазині надали документ,що доставили, і підпис працівника складу. А ЮЕ сказали,що не приходила. Не дивлячись на те,що я надала документи, повний мороз,не приходила,і все, компенсувати не будемо. На склад ніби приїжджає машина, привозить кучу ящиків, і людина ставить один підпис за все разом,а не конкретно за кожну посилку. І що вона могла залишитися в машині,хоча автоматично відмітили доставленою.Якось так
автор ДваДваВосемь • 26 января 2021
Ответ дляА_Шо_Такое
А моя зависла на складі їхньої служби pdp( типу нашої НП) Є дата і час коли її прийняли і звідти вона вже не виїжджала... Тобто її на склад ЮЕ так і не привозили...Мені вже набридло їм писати,надіялась,що хоч гроші повернуть.
А_Шо_Такое• 26 января 2021
Ответ дляДваДваВосемь
А на pdp не пробували писати? Я тоді писала на пошту Італії,мені там такий самий документ дали,як в магазині
автор ДваДваВосемь • 27 января 2021
Ответ дляА_Шо_Такое
Я думаю можна спробувати,у мене є трек-номер.
А_Шо_Такое• 27 января 2021
Ответ дляДваДваВосемь
Не можна,а треба! В першу чергу до них треба було писати
автор ДваДваВосемь • 27 января 2021
Ответ дляА_Шо_Такое
Щойно написала,але вони таааккк довго відповідають знову чекатиму кілька днів.Радує що сума покупки не велика,проте все рівно шкода.Боюсь тепер щось дороге купувати..

ЗлойанОним• 27 января 2021
Мне возвращала деньги за утерянную посылку Зара Испания. В этом году трек с доставкой: моя которая выехала 6.01 из магазина частично доставлена 8.01 и вторая часть вчера
Это бершка, тут была моя тема. Но теперь и на мисте которым я вожу она не оприходована, тот же треш с задержкой
Хотя я уже и не ждала что привезут, 3 недели доставка по Испани
автор ДваДваВосемь • 27 января 2021
Ответ дляЗлойанОним
Скажіть,як довго з моменту втрати чекали повернення коштів? І як повернули,через пей пал?
ЗлойанОним• 27 января 2021
Ответ дляДваДваВосемь
Я платила картой, вернули на карту. Около месяца ждала. Обращалась к перевозчику но они не при делах. Посылают туда где я платила. Быстрей отвечают на фейсбуке. И более конкретно. Если накатать гневный пост
ЗлойанОним• 27 января 2021
На шу смотрели как и что сейчас по Заре в вашей стране?
автор ДваДваВосемь • 27 января 2021
Ответ дляЗлойанОним
Нет,не заходила.
ЗлойанОним• 27 января 2021
Ответ дляДваДваВосемь
Нет,не заходила.
Посмотрите, может что дельное подскажут
автор ДваДваВосемь • 27 января 2021
Ответ дляЗлойанОним
Посмотрите, может что дельное подскажут
Зараз загляну туди)