Красота неземная• 27 января 2021
Раціон на добу.
З вересня дитина пішла в перший клас і я все не можу зрозуміти,чи достатньо вона харчується.
Зранку снідає вдома йогурт+житній хліб з сиром або апельсини.
Потім в школі лише те що я їй даю (фото). Сьогодні і так само зараз іде: Йогурт, яблоки, печиво (8орео), перець свіжий, рис з кукурудзою, апельсин почищений. Ця їжа для неї з 8.00 до 18.00. Ввечері вдома вечеряє. І ось вечеря іноді буває занадто об´ємна, що мене і непокоїть. Ввечері це може бути салат і каша або овочеве рагу або суп чи борщ. Щось те, що не даси в школу.
Як на вашу думку, стосовно їжі в школу, потрібно збільшувати? Розмір її сумки як лист А4.
Стосовно м´яса і риби - алергія, ці продукти з раціону виключено. Їжа вегетаріанська.
Збільшувати об´єм їжі?
Осторожная• 27 января 2021
Ну вы же в банку супа не нальете с собой. Я бы ещё сэндвича добавила, если бы ребенку не хватало, а так нормально еды.
Красота неземная
• 27 января 2021
Ответ дляОсторожная
ні. суп вдома ввечері.
бутерброди даю,якщо в неї гречка. а ось рис з хлібом не їмо, тому зараз їх не має.
Каменная Фрося• 27 января 2021
Ребенок активный, в обморок не падает, глаза не западают? Значит достаточно. Голодный ребенок попросит еды, даже груднички плачут, а семилетний ребенок тем более скажет
Кисельная барышня• 27 января 2021
А чем белки догоняете??? Это же ужасно без мяса и рыбы в таком возрасте?
вегетар.меню диетолог писал для ребенка или это ваше творчество? 8 (восемь) орео?
Красота неземная
• 27 января 2021
Ответ дляКаменная Фрося
активна,але вона завжди активна.
а в кого вона їжі попросить в школі?
ввечері все пусте, а залишається якщо щось не сподобалось.
а в кого вона їжі попросить в школі?
Каменная Фрося• 27 января 2021
Ответ дляКрасота неземная
активна,але вона завжди активна.
а в кого вона їжі попросить в школі?
Ваш ребенок круглосуточно в школе? Прийдёт домой и поест.
Красота неземная
• 27 января 2021
Ответ дляКопирайторша
Мне, кажется, мало.
осьі мені здається що мало,так як ввечеі багато на вечерю їсть.
КошкинДом• 27 января 2021
Мої діти не снідають взагалі, їдять у школі після другого уроку повноцінний обід, і вдома ще два рази
супи,борщі,гарніри
Йогурти,молоко не даю,від них ракові клітини ростуть
супи,борщі,гарніри
Красота неземная
• 27 января 2021
Ответ дляКисельная барышня
білки = там є рис і йогурт.
перша дієта від лікаря була ще більш жорстка.
орео - тому що не має бутербродів. і вони ж маленькі. там дві пачечки.
Красота неземная
• 27 января 2021
Ответ дляКаменная Фрося
ця їжа з 8.00 до 18.00
Кисельная барышня• 27 января 2021
Ответ дляКрасота неземная
білки = там є рис і йогурт.
Рис це чистий вуглевод. Йогурт туди ж, білків там як кіт наплакав. До дієтолога зверніться для повноцінного вітамінного меню. Солодке теж один цукор і вуглеводи. Дитина їсть ніби багато, але це все не ситне і не поживне і згорає дуже швидко.
Красота неземная
• 27 января 2021
Ответ дляКошкинДом
супи,борщі,гарніри
але вони не в першому класі.
після другого уроку харчується 4-6 класи.
і повноцінний обід в школі, це 3/4 всієї \жі що я поклала дитині.
а потім. вони ще вдома їдять і знову - який об´єм?
щодо молока, то почитаю. вас почула.
...аяприкольная• 27 января 2021
Якщо на сніданок є повільні вуглеводи(а вони є) порція каші, то дуже навіть нормальний сніданок.
Перекус в школу нормальний. Ввечері можна просто збільшити кількість прийомів їжі, якщо бачите, що дитина доїдає за день на вечері
Красота неземная
• 27 января 2021
Ответ дляКисельная барышня
а що тоді покласти? на вашу думку?
(дієтолога пошукаю).
Красота неземная
• 27 января 2021
Ответ для...аяприкольная
це не перекус!
в столові дитина не харчується взагалі. їсть лише те, що я їй даю!
МинерАлочка• 27 января 2021
Ответ дляКрасота неземная
білки = там є рис і йогурт.
мясо или рыба где?
Мотористка• 27 января 2021
Может запеканки какие, сырники, ребенок маленький конечно, но еды кот наплакал
Кисельная барышня• 27 января 2021
Ответ дляКрасота неземная
а що тоді покласти? на вашу думку?
(дієтолога пошукаю).
Спробуйте запіканки- овочеві, грибні, з сиром. Горіхи дитина їсть? Салат, більше зелені, сир тофу. Менше солодкого. Банан. Пити узвар, морси. Навіть ті ж бутерброди з сиром.
Красота неземная
• 27 января 2021
Ответ дляМинерАлочка
мясо или рыба где?
алергія. не можна.
Красота неземная
• 27 января 2021
Ответ дляКотомафия
Жестяковое меню. И белков нет. Ребёнок забивается углями.
рис - це білок також, як і йогурт.
що тоді додати? змінити?
Каменная Фрося• 27 января 2021
Ответ дляКрасота неземная
ця їжа з 8.00 до 18.00
Ну так у вас там сплошные углеводы. Для ребенка этого достаточно.
Красота неземная
• 27 января 2021
Ответ дляМотористка
сирники - це добре, але сир у нас такий.... що краще його взагалі не використовувати.
навіть у бабусь на ринку не сир, а помісь якась.
не завжди з ним вгадую. тому дитина може взагалі ті сирники не з´їсти...
Вилами по воде• 27 января 2021
Дофига углеводов, мизер белка. Конечно на углеводах можно бегать весь день, но последствия тоже могут быть не из приятных
Мотористка• 27 января 2021
Ответ дляКрасота неземная
рис - це білок також, як і йогурт.
що тоді додати? змінити?
Никогда рис не считался белковой пищей
Мотористка• 27 января 2021
Ответ дляКрасота неземная
Пробуйте при покупке
Вилами по воде• 27 января 2021
Ответ дляКрасота неземная
Ахахах, автор
Ребенок аллергик типа, но вы при этом сыр на рынке покупаете у бабушек?
Ну ну, ну ну.