Мишка-шалунишка• 27 января 2021

Вечори на хуторі

Дивлюсь мюзикл ´Вечори на хуторі´. Така ностальгія..Чи то старість)) Але які там всі наші жінки-дівчата красиві! Лорак, Мейхер, Вінницька, Лоліта. Всі природні такі, немає тих губ-скул-брів. Я розумію, що всі молоді тоді були, але зараз у дівчат, хто відоміший, вже з 20 років тюнінг.І ніби й не бозна скільки років пройшло, а як змінилися канони краси. Ця мода на штучність і тесання всіх під одну гребінку..
Онанимный пользыватель• 27 января 2021
Ой, я там от Мейлер вообще балдела
автор Мишка-шалунишка • 27 января 2021
Ответ дляОнанимный пользыватель
Ой, я там от Мейлер вообще балдела
А я від всіх))
Самохвалова• 27 января 2021
Только сегодня включала любовь не купишь, финальную песню, очень мне нравилась. Девочкам из виагры там 22-23 года, остальные тоже на 16 лет младше чем сегодня)
Мядуза аля моргонер• 27 января 2021
Мені більше подобається фільм старий 1964 року. Ось там дійсно гарні дівчата, природної краси.
Почемучка• 27 января 2021
Я тоже люблю этот мюзикл. Мужу там очень песня Лолиты нравится.
Шумелка Мышь• 27 января 2021
О, да! Сама с удовольствием смотрела на днях
Редиска Я• 27 января 2021
Ответ дляМядуза аля моргонер
И мне🥰а какая там Солоха🥰
автор Мишка-шалунишка • 27 января 2021
Ответ дляПочемучка
Якраз дивлюсь)
автор Мишка-шалунишка • 27 января 2021
Ответ дляРедиска Я
И мне🥰а какая там Солоха🥰
Ну, гарна жінка, справжня така, ух..
Lenchik73• 27 января 2021
А Филипп в роли черта огонь просто. А Солоха. Сумскую вообще с первого раза не узнала. Блин, посмотрю наверное сейчас тоже
Почемучка• 27 января 2021
Ответ дляLenchik73
Я сейчас тоже, всех уложу и посмотрю обязательно)
автор Мишка-шалунишка • 27 января 2021
Ответ дляLenchik73
Там всі мюзикли тих часів бомба! Вибрала цей, поки є залишки святкового настрою)) А так і Сорочинська Ярмарка, і За двома зайцями
автор Мишка-шалунишка • 27 января 2021
Ответ дляПочемучка
Не пошкодуєте)) Таке задоволення!
Lenchik73• 27 января 2021
Ответ дляМишка-шалунишка
Ну за двумя зайцами мне не очень. Золушка и женитьба Фигаро. Там Данилко мальчиком даже был. По моему единственный раз.
Да и три мушкетера можно посмотреть.
Спасибо, автор, за тему. Совсем про мюзиклы эти забыла.
автор Мишка-шалунишка • 27 января 2021
Ответ дляLenchik73
Да и три мушкетера можно посмотреть.
Будь ласка!) Хм..про Фігаро не пам´ятаю...гляну потім обов´язково, що там! І Попелюшка вже мені не так зайшла...Чомусь мені головна героїня не подобалась. І Басков)))Але треба її теж глянути наново.Може зовсім інакше буде.
Lenchik73• 27 января 2021
Ответ дляМишка-шалунишка
Зато остальные какие.
автор Мишка-шалунишка • 27 января 2021
Ответ дляLenchik73
Зато остальные какие.
Точно перегляну) Його майже не пам´ятаю.