Весёлая морковка• 30 января 2021

Шийний міозит, 9 років

Було це 4 роки назад ще в дитячому садку взимку грали в сніжки, і сину насипали снігу за шию, і так він, може й годину, бігав. Вечером прийшов додому, на біль не скаржився, але я звернула увагу, що коли його гукаю, він не шию повертає, а всім тілом. Попросила повернути шию, а він не може. Поїхали в травмпункт, зробили рентген, вивих виключили і поставили діагноз шийний міозит. Вдома лікували мазями, на шию зв’язала платок, сухе тепло. Потім через рік повторюється ця ситуація в 1 класі, на уроці він сидить біля дверей. В класі дуже жарко, вчитель відкрила вікно і двері, і знову - ввечері дитина скаржиться вже на гостру біль в шиї. Лікували дуже довго, майже місяць. Така і історія повторилася в 2 класі, в ось в понеділок знову схопив міозит. Син сидить біля вікна і сказав, що на уроці дітям біля батареї було жарко і попросили відкрити вікно, а в дитини вже під час уроків схопило шию, повели в медпункт. Питання - міряти вже 4 рік, хронічний. Були на консультації в ортопедії, запитую назначте лікування - може фізпроцедури поробити, сказав нічого такого не потрібно, наніч спиртовий компрес, вранці - долобене. В кого була така ситуація, хронічний міозит, порадьте як пройти реабілітацію ?
Ms. Доброта• 30 января 2021
Физпроцедуры, массаж и не допускать охлаждения.

автор Весёлая морковка • 30 января 2021
Ответ дляMs. Доброта
Які саме фізпроцедури? Як вилікуємо, хочу походити. Але з лікаря і слово не витягнеш. Може в зв’язку з обмеженнями, економія, щоб не ходили в фізкабінет. Але я просила дати направлення, ми в приватний будемо ходити поряд з домом
автор Весёлая морковка • 30 января 2021
Може до фізпроцедур можна грязі чи озокерит, я б в приватній клініці поробила, але вони без направлення лікаря не роблять
Рыжик-пыжик• 30 января 2021
Ответ дляВесёлая морковка
Намазывайте шею Полтавским бишофитом каждый день. Возможно соли будут тянуть воспаление на кожу в виде прыщей, продолжайте до полного очищения.
Эта_Шикарна)• 30 января 2021
Почему консультация ортопеда, если миозит- воспаление мышц, а не костей?
У меня часто бывает, не знаю хронический или нет. Спасаюсь меновазином. И поднимать иммунитет, раз от малейшего сквозняка у вас воспаление.
автор Весёлая морковка • 30 января 2021
Ответ дляРыжик-пыжик
Це жовтий рідкий ? Чи мазь є ? Бо там багато видів Бішофіту
автор Весёлая морковка • 30 января 2021
Ответ дляРыжик-пыжик
Просто я купую Бішофіт кристалічний у 1л відерках у всю зиму дітям добавляю у ванну через день

автор Весёлая морковка • 30 января 2021
Ответ дляЭта_Шикарна)
Не знаю, хотіла до невролога, а педіатр направила до ортопеда. І ортопед назначав лікування.
автор Весёлая морковка • 30 января 2021
Ответ дляЭта_Шикарна)
Річ в тому, що дитина з 5 років плаває у басейні, на вулиці, відкритому, 5 раз в тиждень, але оце останній рік перебої з басейном, місяць не ходили вже
Рыжик-пыжик• 30 января 2021
Ответ дляВесёлая морковка
Концентрация будет намного выше если втирать его.
Рыжик-пыжик• 30 января 2021
Ответ дляВесёлая морковка
Рідкий жовтий в аптеках по 30 грн 0.5 л.
Ванна Тазиковна• 30 января 2021
У нас от падения миозит был, немного другая тема... Но носил воротник, траумель, ибупрофен. В садике с горки толкнули, голова вообще не поднималась и не поворачивалась. Были у травматолога, снимок на всякий случай. Вообще не нормально, что даже от сквозняка или снега такое...