Чупокабра• 31 января 2021
Порадьте, як вирішити проблему- вчитель і дитина .
Доброго ранку . Хотіла б поради, погляд зі сторони , так би мовити . Син в першому класі, коли йшов, хотів, подобалось навчатись , а потім пропала цікавість до навчання, став боятись ходити. На запитання, що трапилось, казав , що вчитель з групи подовженого дня кричить , якщо хтось з дітей неправильно щось робить, і може шарпати. Хоча , коли запитуєш , як справи , вся така святоша, «у вас все класно», «гарного вечора», «веселих вихідних», ніколи б не повірила. А син каже, що з тобою вона так гарно розмовляє , а зі мною вона зла. Вчора сусідка розповіла, в якої донька ходить в паралельний клас, що її Софійка бачила, що мого сина били старші хлопці, він плакав, а вона йому витерла сльози, і заспокоїла. Розпитала, так , дійсно, було , що діти ліпили сніжки на замок, а старші ломали , мій і ляпнув «будемо битись». Так як чоловік вчить його захищатись , щось дома там бодаються, і малий сказав не подумавши . Старших третьокласників було п‘ятеро, побили його , він сказав , що було дуже боляче. Так , я не захищаю, треба думати , що говориш , але дивує реакція вчителя. Хлопці з його класу розповіли, що мого побили, видимо просячи таким чином допомогу, а коли син підійшов до неї, грізно подивилась на нього, взяла за шарф, і тріпанула ним. З подругою посварилась, так як вона каже, що мій сам винний, що таке сказав, а у вчителя 30 чоловік , вона не забов‘язана дивитись за всіма. Ну, вибачте, якщо підійшла заплакана дитина , треба було б хоча б його заспокоїти , а не шарпати . Що мені робити в цьому випадку- йти розмовляти з головною вчителькою, питати поради , чи відразу говорити з О.М , з групи ?
СкокоМнеДадите• 31 января 2021
Ответ дляЧупокабра
Та , якби були якісь сліди побоїв- чи око синє, чи якась гематома , а так нічого немає , плюс взнала випадково вчора . Я взагалі не люблю конфліктувати , і вагаюсь довго , як краще зробити , щоб не нашкодити ще більше дитині. Але , чоловік сказав , що піде в понеділок зранку розмовляти з вчителькою , що через постійні шарпання, крики, у дитини взагалі до навчання немає інтересу, плюс є страх зробити щось не так ((.
Автор, ребенок ещё мал для решения таких проблем. Ваша задача его защищать. Сын должен быть на 100% уверен, что его защитят, поддержат, поймут. Проигнорировав, вы даёте сыну понять, что к вам с проблемами нечего подходить - выживай как хочешь. Посмотрите видео о кошках- мамах. Кошка, при первой же опасности для котенка, с яростью бросается в бой. И ей все равно кто перед ней, пёс, человек... Вот так мать должна защищать своих детей.
Ответ дляkarpenko73
Вы меня простите за резкость. Но я не понимаю, как мама не увидела, что ребенка избили...
Вы может не хотите начинать конфликт со школой? Но Ваш ребенок страдает. По Вашим рассказам я увидела, что у него рассуждения ни как у ребенка, который уверен в том, что его защитят родители. Он рассуждает как взрослый, оставленный один на один со своими проблемами
+
А потом вообще не будет ничего рассказывать. Потому что- а смысл? Все равно родители никак не помогут
СкокоМнеДадите• 31 января 2021
Ответ дляНоски на подтяжках
Так вы с ним вдвоем, а у учителя их 30.Один быстрый и оделся за 10 секунд, а другой тормоз и 12 минут надевает шапочку.Те подрались, тот рыдает, потому что палец не попал в рукавичку.Этим жарко, они вспотели.А Василиса вдруг какать захотела.И 29 человек, одетых, мокрых, ждут ее.И все громко говорят.Мимо забегает зауч с какими-то вопросами, пока учитель с ней говорит, Васенька не выдержав ожидания, рванул на улицу.Кате дали такие сапожки, в которые нога не входит по подъему...
После выходя на улицу, Петенька моментом промачивает ноги, Танечка хочет писать итд.
Действительно, вы, видя ребенка с 19.00, дома, одного, который полностью разрядился об учительницу с ним справляетесь.Мультики включили, ужин дали, а там уже и спать можно загонять...А в школе он 10-12 часов...И чего она кричит...У нее их всего лишь 30.И аж целый класс с партами.Как же интересно детям там 8-10 часов сидеть.мммм.
Если учитель не справляется значит профнепригодна. А если хирург скажет - как я мог нормально провести операцию,??? У меня 2 операции сегодня было, а еще У меня полное отделение людей с жалобами (болит, пухнет, ноет..) а ещё родственники достают и главврач мимо пробегал.
Король дивана• 31 января 2021
Автор, мне аж жалко вашего ребенка. Защитите его! Почему вы такая мямля? ??
Что значит ´шарпает´. Да руки ей за это оторвать, никто не имеет права трогать вашего ребенка. Почему вы еще не в школе?
И не надо про подругу, вы нашли повод и отмазку, чтобы не идти.
СкокоМнеДадите• 31 января 2021
Ответ дляЧупокабра
Він часто не хоче йти до школи, зранку постійно подавлений , а коли забираю , то видно, відсторонює з думок школу, і старається про неї не говорити, каже, давай змінимо тему , не хоче згадувати . Після канікул йшов перший день, зранку сказав, що думає, що все вже буде добре, але ввечері сказав , що все так само ((.
Автор, а может у вас есть соседка пенсионерка которая могла бы за небольшое вознаграждение сына забирать из школы и приводить домой?. Думаю дома вы его не боитесь оставлять одного.
Аноним Советчик• 31 января 2021
Ответ дляНоски на подтяжках
ЗАйка, я освобожу учительницу от своего ребенка и переведу в дистанционную школу в следующем году.
Ребенок мой как раз из быстрых и умных (вероятно оттого ЧТО ТЕЛЕФОНа у него нет, а есть частые разговоры с мамой)).
И ’разряжается’ он уже неделю дома, когда я забираю его в 13 часов и слушаю истерики после криков учителя на других детей.
И успокаиваю.
И жалко очень его.
всего хорошего.
И успокаиваю.
И жалко очень его.
всего хорошего.
Аноним Советчик• 31 января 2021
Ответ дляСкокоМнеДадите
она раньше хоть после каникул была добрее
а тут 1,5 месяца дети дома, уроки особо она не вела и не проверяла
и кричит, кричит, на уроках, на переменах детей не выпускают, подвигаться нельзя
ох, надоело(
Носки на подтяжках• 31 января 2021
Ответ дляСкокоМнеДадите
Учитель справляется, не надо рассказывать в сравнении: я мама два часа в день провожу с ребенком и это равноценно учителю с 30 детьми даже 6 часов.
Это не равноценно.Поэтому и внимание к ребенку, и вникание в проблемы одного из 30, не такие как у мамы.Я уже молчу, что маме ее ребенок важен, любим и приятен. А учителю это один из 30.Он может быть как минимум противен.Раздражать может.Она ж человек живой.
И да, вот это все : пусть увольняется.Так и уволились уже все кто мог, такие и пооставались, которые от безвыходи за копейки там отсиживают.
Поэтому я изначально написала: гпд -зло.Ребенок ваш любимый и родной, не надо его ставить в 6-7 лет в условия выживания.К детям, которые дома не нужны и к злой тетке.
Носки на подтяжках• 31 января 2021
Ответ дляАноним Советчик
И успокаиваю.
И жалко очень его.
всего хорошего.
И успокаиваю.
И жалко очень его.
всего хорошего.
Ого, какие проблемы с нервишками...А еще на учителя бочку катите...
Зайка, будете мужу своему говорить, а не чужому человеку в интернете.
Я вам описала реалии, как оно есть.А там смотря какие у вас в жизни на ребенка планы.Кому-то нормально на гпд держать, а кто-то находит другие пути.А нервничать вредно, цвет лица ухудшается...
Аноним Советчик• 31 января 2021
Ответ дляНоски на подтяжках
мужа у меня нет, да и не нервничаю я вовсе))
всего хорошего)
Носки на подтяжках• 31 января 2021
Ответ дляАноним Советчик
всего хорошего)
И вас наилучшего всего
Чупокабра
• 31 января 2021
Ответ дляMaryKa
+
Ну, по-перше, слідів побоїв немає , а по-друге , пам‘ятаю , ця вчителька , після першої чверті , сказала , що син старанний, дружелюбний , але ябіднічає . Я сина запитала , чи він ябіднічає , він відповів , що коли хлопці порізали м‘яча, він розповів вчителю, чи коли хтось робить , по його погане- рве підручник, пише , то так , казав. Тому, думаю, їм взагалі заборонили розповідати щось , бо це буле вважатись ябіднічество. Одного разу попросила вчителя, щоб син виходив до воріт, я чекаю. Він прийшов засмучений. Запитала, по дорозі , чому сумний, він відповів, що запитав вчителя, на які двері йому виходити, так як можна на бокові , біля класу, і центральні ,вона взяла за шиворот його, і вишвирнула, двері закрила . Для нього це дикість , так як в садочку були чудові вихователі , і гарні взаємовідносини між дітьми .
СкокоМнеДадите• 31 января 2021
Ответ дляНоски на подтяжках
Я не понимаю почему вы так оправдывает учителя. Это издержки профессии. Я опять приведу пример с хирургом. То есть если хирургу не понравится человек он может его покалечить???. Именно это и делает учитель с раздражающим ребенком калечит его психику. Ну если ей трудно то пусть на ребенке срывается? А если это будет ваш ребенок??? Или вы учитель?
Тушь для2го класса• 31 января 2021
Ответ дляЧупокабра
я вас незнаю, но уже ненавижу. зачем вы родали мальчика, если вам на него плевать? это ж какой.........надр быть, чтобы систематичеки узнавать, что ребкнка физически дергает, обижает взрослый и ничего, совсем ничего не делать? еще и ребенка учить заткнуться и молчать?
мерзко. просто мерзко. есть столько достойных женщин, которые не могут иметь ребенка. а есть....
ЛюблюДевчонок• 31 января 2021
Ото у Вас выльного часу, з купою дітей обговорили вчительку. Як вона грізно дивилась і сльози не витерла.
Чупокабра
• 31 января 2021
Ответ дляТушь для2го класса
Вибачте, але ви правильно замітили, ви мене не знаєте , тому не судіть . Моя дитина для мене любима , доглянута ,нагодована , стараємось з чоловіком для нього і старшого сина- щоб був відпочинок з емоціями і на морі , і в гори часто їздимо , і на лижах дитина вже два роки стоїть , і розваги , по можливостях . Але , для мене дикі такі ситуації, не люблю конфлікти , тому і прийшла попросити про пораду зі сторони , щоб вирішити , як краще . А дівчатам , за поради по темі величезне дякую .
Чупокабра
• 31 января 2021
Ответ дляЛюблюДевчонок
О.М , ви на форумі ?
Король дивана• 31 января 2021
Автор, и что вы после того как ребенка вышвырнули из класса? Нп поговорили с учителем?
Носки на подтяжках• 31 января 2021
Ответ дляСкокоМнеДадите
Я не учитель.Я вам пишу не то, что я оправдываю, а то, какая реальность в этом мире.
Можно приводить миллион примеров ищ идеального мира.
Про честных депутатов и не берущих взятки хирургов.
А можно осознать, что от хорошей жизни на эту зарплату и в этот ад, вменяемый человек не пойдет.Никто там не будет выгорать и выкладываться.ГПД это не тш место, куда надо водить своего ребенка.Все.
Чупокабра
• 31 января 2021
Ответ дляКороль дивана
Ні , взнала майже біля дома вже , каюсь, промовчала
.
ЛюблюДевчонок• 31 января 2021
Ответ дляБезберлоги.ру
Блін. Ну що ви за тютя така? Нехай покаде закон, яким це заборонено. Такого закону НЕМАЄ. І забороняти щось вона буле в себе вдома, а не в держааній школі. Так їй скажіть. Зніме годинник, попередьте, що викличете поліцію. Це ваше майно, яке недоторканне. Тиснутиме на дитину, це буоінг, псизологічне насильство. Готуйтесь боротись.
Запис розмов без попередження і згоди всіх учасників - у нас заборонений.
Візьміть дозвіл у вчителя, та в усіх батьків - і слухайте хоч заслухайтесь.
Чупокабра
• 31 января 2021
Ответ дляНоски на подтяжках
В нашій школі ГПД обов‘язкова , так як з/п вихователю платять батьки .
ЛюблюДевчонок• 31 января 2021
Ответ дляЧупокабра
Справа точно не у вчителі ГПД.
ЛюблюДевчонок• 31 января 2021
Ответ дляСкокоМнеДадите
Це всеодно, що сказати хірургу - не можеш робити операцію, щоб було не боляче - звільняйся. Бо коли моя дитина вдома, а не в лікарні - їй нічого не болить.
Чупокабра
• 31 января 2021
Ответ дляЛюблюДевчонок
Справа точно не у вчителі ГПД.
А в чому ? Водила не до одного психолога вже , скрізь малює чудіще , каже що це О.М.
ЛюблюДевчонок• 31 января 2021
Ответ дляЧупокабра
У Вас школа-садок?
Король дивана• 31 января 2021
Ответ дляЧупокабра
.
Если опять промолчите ребенок потеряет в вас веру. Вы должны его защитить.
Все лыжи и море ничего не будут для него значить, а запомнится обида, что он однина один с проблемами. Что не кому нельзя доверять, даже родителям.
Такие дети очень одиноки в душе. Поймите, в подростковом возрасте он не прийдет к вам с проблемами, а будет решать их сам как умеет. Такие дети с пустотой в душе идут на суициды, подумайте об этом.
ЛюблюДевчонок• 31 января 2021
Ответ дляЧупокабра
Якщо скрізь малює чудище і каже що це О.М. - то точно не в цьому проблема.
Дитині просто тяжко бути стільки часу в школі без сну і відпочинку.
Король дивана• 31 января 2021
Лично мне по фиг, когда на моего ребенка жаловалась учитель, а он отрицал, мы положили ему в карман диктофон. Три дня послушали и сделали выводы из ситуации и не в пользу учителя.
Нам очень это помогло отстоять ребенка и решить конфликт.
Естественно в суд мы идти не собирались, но на уровне класса все решилось.
Носки на подтяжках• 31 января 2021
Ответ дляЧупокабра
Это даже звучит смешно.
Не водите и все.