Чупокабра• 31 января 2021

Порадьте, як вирішити проблему- вчитель і дитина .

Доброго ранку . Хотіла б поради, погляд зі сторони , так би мовити . Син в першому класі, коли йшов, хотів, подобалось навчатись , а потім пропала цікавість до навчання, став боятись ходити. На запитання, що трапилось, казав , що вчитель з групи подовженого дня кричить , якщо хтось з дітей неправильно щось робить, і може шарпати. Хоча , коли запитуєш , як справи , вся така святоша, «у вас все класно», «гарного вечора», «веселих вихідних», ніколи б не повірила. А син каже, що з тобою вона так гарно розмовляє , а зі мною вона зла. Вчора сусідка розповіла, в якої донька ходить в паралельний клас, що її Софійка бачила, що мого сина били старші хлопці, він плакав, а вона йому витерла сльози, і заспокоїла. Розпитала, так , дійсно, було , що діти ліпили сніжки на замок, а старші ломали , мій і ляпнув «будемо битись». Так як чоловік вчить його захищатись , щось дома там бодаються, і малий сказав не подумавши . Старших третьокласників було п‘ятеро, побили його , він сказав , що було дуже боляче. Так , я не захищаю, треба думати , що говориш , але дивує реакція вчителя. Хлопці з його класу розповіли, що мого побили, видимо просячи таким чином допомогу, а коли син підійшов до неї, грізно подивилась на нього, взяла за шарф, і тріпанула ним. З подругою посварилась, так як вона каже, що мій сам винний, що таке сказав, а у вчителя 30 чоловік , вона не забов‘язана дивитись за всіма. Ну, вибачте, якщо підійшла заплакана дитина , треба було б хоча б його заспокоїти , а не шарпати . Що мені робити в цьому випадку- йти розмовляти з головною вчителькою, питати поради , чи відразу говорити з О.М , з групи ?
автор Чупокабра • 31 января 2021
Ответ дляЛюблюДевчонок
У Вас школа-садок?
Школа , досить важко, зранку уроки, по 5-6, потім прогулянка, і потім засвоєння матеріалу, роблять уроки . Водила на футбол сина, йому на 16:00, так вчитель не відпускає , каже , що не все зробив, біля 16:30 вже виходять на другу прогулянку . Зараз футбол на деякий час відмінила , бо не встигаємо ((.
Носки на подтяжках• 31 января 2021
Ответ дляЛюблюДевчонок
Якщо скрізь малює чудище і каже що це О.М. - то точно не в цьому проблема.
Дитині просто тяжко бути стільки часу в школі без сну і відпочинку.
С ребенком кошмар творится, а мама все его туда водит и ждет чуда.Что тетя взрослая вдруг окрылится и начнет выдавать супер результат.
Король дивана• 31 января 2021
Ответ дляЧупокабра
А в чому ? Водила не до одного психолога вже , скрізь малює чудіще , каже що це О.М.
Слушайте, вы тролите?
Вы водите ребенка к психологу и ни разу не поговорили с учителем?
Я вас не понимаю, вы вообще взрослый человек? Вы несете ответственность за своих детей?
Я тоже не люблю конфликты, но тут просто уже пора взорваться!
автор Чупокабра • 31 января 2021
Ответ дляКороль дивана
Слушайте, вы тролите?
Так , вже зрозуміла . Але не знаю , чи спочатку з основною вчителькою , чи одразу йти до неврівноваженої ? Боюсь , щоб ще гірше не почала зриватись на дитині.
ЛюблюДевчонок• 31 января 2021
Ответ дляЧупокабра
Ви дійсно не зрозуміли? Вашій дитині не комфортно на групі. Тяжко.
Забирайте. Що значить не можна не відвідувати.
Ваша дитина мучиться, а ви ще й гроші за це платите.
Безникая• 31 января 2021
Ответ дляспальное место
Пишите заявление в полицию о том,что побили пятеро одного.Я серьезно.
Это может быть Серьезно если были бы повреждения, хотя бы царапина, судя про всему Побили это громкое слово в конфликте детей, мама следов Побили не видела, на основании чего писать заявление?
Тушь для2го класса• 31 января 2021
Ответ дляЧупокабра
Вибачте, але ви правильно замітили, ви мене не знаєте , тому не судіть . Моя дитина для мене любима , доглянута ,нагодована , стараємось з чоловіком для нього і старшого сина- щоб був відпочинок з емоціями і на морі , і в гори часто їздимо , і на лижах дитина вже два роки стоїть , і розваги , по можливостях . Але , для мене дикі такі ситуації, не люблю конфлікти , тому і прийшла попросити про пораду зі сторони , щоб вирішити , як краще . А дівчатам , за поради по темі величезне дякую .
вы правда считаете, что хорошая кофта и база отдыха в Карпатах заменит ребенку ощущение безопасности? понимание того, что он маленький, но он не од н, и есть семья, где ему помогут?
СкокоМнеДадите• 31 января 2021
Ответ дляЧупокабра
В нашій школі ГПД обов‘язкова , так як з/п вихователю платять батьки .
Обязательным может быть только обучение. Гпд не может быть обязательным.
СкокоМнеДадите• 31 января 2021
Ответ дляЛюблюДевчонок
Запис розмов без попередження і згоди всіх учасників - у нас заборонений.
Візьміть дозвіл у вчителя, та в усіх батьків - і слухайте хоч заслухайтесь.
Так вроде уже не запрещена запись. Именно этого и боятся учителя, запрещая смарт часы.
СкокоМнеДадите• 31 января 2021
Ответ дляЛюблюДевчонок
Це всеодно, що сказати хірургу - не можеш робити операцію, щоб було не боляче - звільняйся. Бо коли моя дитина вдома, а не в лікарні - їй нічого не болить.
Не путайте спасение и издевательство. А учитель, на мой взгляд, издевается.
СкокоМнеДадите• 31 января 2021
Ответ дляЧупокабра
Вот 1000% что у мам с твердым характером и на футбол успевают и могут вообще на гпд не ходить. Автор, ищите какие-то группы по поднятию самооценки и уверенности в себе. Вы что, взрослая тетка до сих пор трепещет перед учителем.
Неправдиша• 31 января 2021
Ответ дляЧупокабра
Істерики не було, він ніколи їх не закатує, йому було боляче , і були сльози на очах. А схопити за шарф, і тріпати ним, вибачте, дивне у вас уявлення про заспокоєння .
Уверена, что вы считаете СВОЕГО ребёнка идеальным.
Уверена, что если начать разбираться - прозреете.
автор Чупокабра • 31 января 2021
Ответ дляНеправдиша
Ні , тут не в точку . Я знаю його і позитивні і негативні сторони .
СтелькаОТединицы• 31 января 2021
Ответ дляБезберлоги.ру
Для початку купіть дитині смартгодингик і регулярно слухайте що відбувається.
З вчителем поговорити негайно. І пояснити культурно, що кричати на дитину та шарпати недопустимо. І якщо вона не заспокоїться, скарги будуть в директора та інших інстанціях. Захищайте свою дитину.
Подружка ваша дура. Нехай би їй вломили троє мужиків за якесь слово чи фразу. Щоб вона заспівала.
Подскажите пожалуйста, какая марка и модель таких часов?
автор Чупокабра • 31 января 2021
Також цікавить , порадьте, які кращі . Візьму , не зважаючи на заборону вчителя .
Ваша прЭлесть• 31 января 2021
Ответ дляпу_пугренчик
Нужно подать заявление о буллинге. Издевательство над ребёнком нужно прекратить. Что значит так учитель хороший,но иногда пихает?
Вы либо трусы наденьте, либо крест снимите
Ну так бывает, хороший специалист не равно хороший человек. Встречала докторов, хамы редкостные, но профи. Или вот подруга ходила к парикмахеру - преаротивная тётка, но только после нее ей нравилось как лежала укладка. Ходила к ней сцепив зубы.
Ваша прЭлесть• 31 января 2021
Ответ дляНоски на подтяжках
Забирать после уроков.ГПД - зло.Водить на хорошие, платные секции, где люди в адеквате.
Осознать, что мир несправедлив, ваш ребенок никому не интересен, максимально проводить с ним время.
А работать когда?
Носки на подтяжках• 31 января 2021
Ответ дляВаша прЭлесть
А работать когда?
Каждвй по себе выбирает.Я работала до обеда, пока ребенок в саду-младшей школе был.Да, денег меньше.Но работ можно много поменять, а дети это уже постоянная константа.Ни одна работа не стоит, чтоб ребенка трусили, били и он чудищ рисовал.
Безберлоги.ру• 31 января 2021
Ответ дляСтелькаОТединицы
Аде марки не пригадаю. Почитайте відгуки. Але беріть зі зручною зарядкою. Магнітна галіма.
Безберлоги.ру• 31 января 2021
Ответ дляЛюблюДевчонок
Годинники законом дозволені. Тому всі решта гуляють лісом. Вчитель знаходиться на роботі при виконанні своїх посадових обов´язків, тому його дозвіл не потрібен.
Вас знімають та слухають в сучасному світі багато де. В т.ч.через телефон.
Безберлоги.ру• 31 января 2021
Ответ дляНоски на подтяжках
Дитину може трусити, принижувати і бити її основний вчитель. Тоді до школи не водити, самим навчати?
Я вважаю, таких гнид травмованих, треба дусити. І робити все можливе щоб вони до дітей потім не мали доступу.