Крошка Енот• 31 января 2021
Матрас: пружинный или беспружинный?
Советчицы, посоветуйте, пожалуйста, какой матрас лучше брать? С пружинами или без?
Крошка Енот
• 31 января 2021
Ответ дляLvivLady
В нас Венетто Dynamic, пружини, але специфічні)
а какие именно? есть отдельные и есть спаянные, а у Вас какие?
Ноу коммент• 31 января 2021
Мали пружинний, через 7 років пружини повискакували і кололи в спину і дупу
Купили безпружинний, супер, але він не прогинається, рівний під тілом та більш твердий
Топтунша• 31 января 2021
Ответ дляНоу коммент
напишите пожалуйста название, мы ищем как раз чтоб был жесткий под большую массу тела
Ноу коммент• 31 января 2021
Ответ дляТоптунша
Безпружинний матрас Матролюкс Shine Melissa, продаються в кожному ліжковому магазині. Не пошкодували жодної хвилини
РозаФиалковна• 31 января 2021
Ответ дляНоу коммент
давно он у вас? У нас пружинный матролюкс, уже разъехался, нужно менять
Оскорбляю всячески• 31 января 2021
Якщо венетто, то будь який, навіть самий дешевий кращий за всі інші з каталогів в звичайних меблевих магазинах
ПМСница• 31 января 2021
Ответ дляНоу коммент
У подруги пружинный 20 лет и как новый. У моей дочки 9 лет и тоже всё отлично. Они тоже бывают разного качества.
Ноу коммент• 01 февраля 2021
Ответ дляПМСница
Блін, а я що писала про всі матраси України? Описала свій випадок. Обов´язково виправляти?
Ноу коммент• 01 февраля 2021
Ответ дляРозаФиалковна
не 10 років. Але я на стільки і не розраховую. Матрас потрібно міняти і більше 10 років зовсім не корисно користуватися одним матрасом. У моєї мами венетто понад 10 років. Викликала службу по очистці, стільки болота витекло, жах.
Ноу коммент• 01 февраля 2021
Ответ дляПМСница
не розповідайте дурниць, не може бути як новий матрас якому 20 років.
Ноу коммент• 01 февраля 2021
Ответ дляОскорбляю всячески
У моєї мами теж венетто. І я вам скажу не обов´язково платити за матрас всі гроші світу