Умничка-помощничка• 02 февраля 2021

Я - токсичная мать!!! Что делать?

Я ору постоянно на дочь, срываюсь. Я просто себя не контролирую в такие моменты. Она уже меня боится, я сама боюсь, что будет дальше...
Что делать, как выйти из этого состояния? Пью иногда успокоительное, не помогает. К психологу не пойду денег нет, нужно выкарабкаться из этого самостоятельно. Может кто сталкивался? Буду благодарна за любые советы.
Сумчатая кошка• 02 февраля 2021
Ответ дляДуняша
Вы очень неуравновешенны. Вам бы стабильности. И с ребёнком было бы легче. Он же зеркалит ваше поведение.
Неврівноважена .. Я?))) Тому ви мені це яро намагаєтесь донести. і не можете заспокоїтись. Усі зімною не так)))) Я у тексті, навіть не вказала коли я сварюсь. Свярюсь рідко, але не заперечую, що буває. А ви все за своє - заключення строчите!)
Рожайтретьего• 02 февраля 2021
Ответ дляСумчатая кошка
Посил в тому, що дитина спеціально так робить.. Усі ці приколи з різницею в 10 хв, в годину. І так по 10 раз на день...
Ага Ага специально! Гнустный мелкий интриган! Посмел беспокоить маман.
Слушайте, если вы не можете справиться с десятилеткой, это ваши проблемы, а не десятилетки.
Дуняша• 02 февраля 2021
Ответ дляСумчатая кошка
Ну я же не написала , что у вас эндогенный психоз.
Но обилие хохочущих смайликов, улыбок и резкий тон выдают неуравновешенность. Пусть и чщательно скрываемую вами. Вы хотите быть спокойной. Ваше право. Ваша жизнь.мы же забудем о нашем диалоге через полчаса.
Но будь такой, даже пост с перечислением межевания ребёнка не родился бы.
Сумчатая кошка• 02 февраля 2021
Ответ дляДуняша
Рожайтретьего• 02 февраля 2021
Ответ дляДуняша
Он должен как солдатик : дали есть - ешь, сказали гулять - гуляй, надоел и не до тебя - в шкаф. Удобное поверхностное родительство , без погружения.
Мне кажется даже с собакой сложнее)))
Сумчатая кошка• 02 февраля 2021
Ответ дляРожайтретьего
З 10ю? Звідки такі дані? Ви вірите, що всі дітки народжуються чистим як папір?
Рожайтретьего• 02 февраля 2021
Ответ дляСумчатая кошка
Так, а по життю їх калічать мамки.
Сумчатая кошка• 02 февраля 2021
Ответ дляРожайтретьего
Так, а по життю їх калічать мамки.
Опираючись на ваші відповіді і логіку - висновок напрошується, що Вас покалічили. То як тоді покалічена людина (як я розумію, травмована психіка) може давати поради? Взагалі, я вас розумі, то с трашно коли ’відгрібаєш’ постійно, просто так. не так дихнула, не тоді поїла. І у вашої мами справді, мабуть були проблеми. У автора, здається інша ситуація. Не судіть все, лише по собі. Як мама 4х дітей, я знаю що діти не народжуються повним ’нулем’. Вродженого є багато. Є спокійні покладисті діти, є бунтарі з пелюшок.. Так для всіх потрібне гідне виховання, але яких би ідеальних людей ми б з себе не ’корчили’, ми теж не чисті нулі на шкалі адекватності. Тому, так іноді між мамою і дитиною штиль і повне порозуміння, іноді це бурі.
Рожайтретьего• 02 февраля 2021
Ответ дляСумчатая кошка
Шановна, покалічена, як ви виразились, людина може давати поради спираючись на власний досвід. Може давати поради, пройшовши терапію у хорошого спеціаліста. І теде і тепе. Сподіваюсь ви, вашими словами , непокалічена, не будете зривати свої невдачі на малих дітях. Але щось вам доводити не бачу сенсу. Ваш опус багато що про вас розповів.
Автора я вважаю слабачкою, бо вона собі вибрала жертву дитину, яка не може дати їй атвєточку. І гнобить нещасну дитину, бо вона їй не така і не зручна. А почитавши скільки таких притрушених на порадниці, скільки мамок вважають нормою крики на дітей, стає страшно за підростаюче покоління.
Сумчатая кошка• 03 февраля 2021
Ответ дляРожайтретьего