Допоможіть будь ласка, в кого діти навчаються за програмою "Світ чекає крилатих", 3 клас. Де можна в інтернеті знайти зошит з завданнями селфі-аудиту? З горішками. Вчителька не показує, фоткать постфактум також не дозволяє.
Так, але хоча б потім, треба розібрати, що не так зроблено. Вчителька не коментує, немає часу усім фоткати та розсилати.