Фима Собак• 03 февраля 2021
Як реагувати на ігнор від мужчини? Варто виводити на розмову?
Чи це буде виніс мізків? Якщо два дні холод і ігнор в мою сторону, два дні не дзвонить і не пише, варто його питати що сталося? Взавтра маємо бачитись по роботі
Зажуженная Жужжа• 04 февраля 2021
Ответ дляФима Собак
Та нічого такого. Був нюанс, але щоб це привело до ігнору то ні.
Рассказывайте этот нюанс..сейчас посмотрим.
Матрёна• 04 февраля 2021
Ответ дляВ шоколаде
Не принижуйте себе подарунком.
В понеділок привітаєте разом з колегами. Цього буде досить.
Зачем вы ее взвинчиваете еще больше? Делать нечего?
Это даже не ссора толком, так, разногласие.
В шоколаде• 04 февраля 2021
Ответ дляМатрёна
Я нікого не накручую.
Що це за стосунки, якщо МЧ свій ДН святкує з друзями без своєї дівчини? Очевидно, він до неї ставиться не серйозно.
Матрёна• 04 февраля 2021
Ответ дляВ шоколаде
Я нікого не накручую.
Нет, накручуєте.
И что, горе вселенское прям.
Соберется компания парней, ей там что делать?
Отпразднуют потом еще тет-а-тет, если вы со своими дельными порадами к тому времени не удружите конечно.
И что, горе вселенское прям.
В шоколаде• 04 февраля 2021
Ответ дляМатрёна
Нет, накручуєте.
И что, горе вселенское прям.
Ніхто про горе й не пише. Не перекручуйте.
Дійсно, що дівчині робити на святкуванні ДН МЧ...
Матрёна• 04 февраля 2021
Ответ дляВ шоколаде
Удалено администрацией...
Несу пургу• 04 февраля 2021
Ответ дляФима Собак
У нього ДН в суботу. Блін, щось якась ситуація дивна. У нього були плани святкувати з друзями , планувала зустрітися , привітати і щоб їхав собі з друзями. А тепер навіть незнаю. Подарунок купила уже. А якщо в п‘ятницю подарую, як це буде виглядати?
В пн подарите, пусть гуляет. А че за др с друзьями без вас?
палка-копалка• 04 февраля 2021
Ответ дляДоктор Хаос
Автор, игнорьте вы! За мужчинами бегать не надо, они ж охотники, а если не будет бегать, значит вы ему не нужны...
Охотник сегодня одну добудет, а завтра другую, а послезавтра третью. У них природа такая. Вы действительно хотели бы ’охотника’?