Кукуша• 11 февраля 2021
Дівчата доможіть, бо скоро зірве дах.
Біологія, щоб її. Тести на відповідність. В мене вже скоро дах поїде, не можу допетрати до чого броненосець і тюльпан. Може хто допоможе з цією відповідністю. Знаю, що це за 5-6 клас. Але це задали сину на 1 курсі коледжу. Він зрозуміло шо баобаб, а я не пам´ятаю вже нічого.
ДелайКак_Я• 11 февраля 2021
Броненосец размножается полиэмбрионией, рождает близнецов про несколько пар
ЛюблюДевчонок• 11 февраля 2021
Ответ длядамаАмстердама
Первый курс, и вы все ещё делаете уроки ВМЕСТО сына?
А потом ребёнок пойдёт работать, а Мама будет прибегать к нему на работу выполнять все за него
Разведка Маша• 11 февраля 2021
Автор, ну правда! Вбиваете эти термины в поисковик и смотрите ответы. Всё это есть. Сын в колледже вполне мог бы и сам сделать
Кондуктор маршрутки• 11 февраля 2021
Ответ дляЛюблюДевчонок
Да какое работать? Под юбкой оставит. На печку закинет - лишь бы дИтятко ручек не марало.
Кукуша
• 11 февраля 2021
Які ви всі розумні мачухи. А просто допомогти дитині ні? У всі діти розумні і не потребують допомоги.