Русская Богатырша• 15 февраля 2021
Син хоче запросити дівчину до себе.
16 років буде влітку. Зустрічається тиждень. Вже витратив всі свої кишенькові. Забив на спорт і навчання. І от хоче щоб прийшла в гості. По факту думаю планують тусити до пізнього вечора.
Мені це не подобається. Як на мене заскоро. Зайти чаю попити це інша справа.
Ви як би поступили? З дівчиною ще не знайомив
Лагшмивара• 15 февраля 2021
а як він планує, ви вдома будете в цей час? якщо так, я б тільки вітала це. Заодно і подивитесь)
Царь-Матушка• 15 февраля 2021
Просто в гости? Пусть приходят, что в этом такое?
Ой, как хорошо, что я оценки оплачиваю и мой, наоборот, днями над уроками сидит, чтоб деньги заработать и девушку куда-то сводить
Топтунша• 15 февраля 2021
Не вижу ничего плохого. 16 лет это 10-11 класс, я бы только счастлива была, что дети не по заброшенным стройкам лазят или по кальянным, а дома будут фильм смотреть или в приставку резаться.
железный занавес• 15 февраля 2021
Ответ дляРусская Богатырша
Цього й боюсь
думаю,лишь бы предохраняли ,главное,а так пускай знакомит ,посмотрите что за девочка
А поговорить?• 15 февраля 2021
Ви ще її не бачили, а вже Баба-Яга проти
Запросити дівчину він хоче нащо? Просто потусити? Для побачення (сексу)? Щоб з вами познайомити?
Я розумію ваше хвилювання, не розумію тільки конкретні причини, чому вам не подобається така ідея. Бо як на мене, краще хай підлітки вдома тусять, ніж десь допізна зависають.
Русская Богатырша
• 15 февраля 2021
Ответ дляЛагшмивара
Вдома. Але в нього кімната своя. Там планують сидіти
Царь-Матушка• 15 февраля 2021
Ответ дляРусская Богатырша
Цього й боюсь
А смысл бояться? Не думаю, что при вас будут. И вполне возможно, что у них уже было
Колхозница• 15 февраля 2021
Как он за неделю все это успел? И деньги потратить и на учебу спорт забить?)))
Карапулька• 15 февраля 2021
Ответ дляПАЦАНКА О
Незнаю даже. Главное что бы вы дома были в это время. Мало ли...)
Проблема, даа
Точный_сантиметр• 15 февраля 2021
Ответ дляРусская Богатырша
Цього й боюсь
А почему боитесь? 16 лет пацану пускай чай дома пьют, а не где-то в подъезде.
Топтунша• 15 февраля 2021
Блин, пацану 16 лет, он уже подрабатывать может, сайты там в сети вести, а мамО всё его кишенькови гроши считает))
Колхозница• 15 февраля 2021
Ответ дляЦарь-Матушка
За неделю?
Лагшмивара• 15 февраля 2021
Ответ дляРусская Богатырша
а, ну тоді навряд чи секс станеться. Ну, поцілуються, не без того...як на мене, це дуже добре, що він її додому запрошує
Светка-пипетка• 15 февраля 2021
Пусть приходит, конечно. Или вы будете запрещать,а они станут по подъездам прятаться. Так лучше?
Брюнетка в Мармеладе• 15 февраля 2021
Ответ дляЦарь-Матушка
Да уж...
Русская Богатырша
• 15 февраля 2021
Ответ дляА поговорить?
Я не проти дівчини. Ще не знайома з нею. Просто гуляє він зранку до ночі практично і сидіти тоді стільки ж будуть скоріш за все. І щодня. Та й легше до інтиму так дійти. А так хай у кафе сидять.
Телепузик• 15 февраля 2021
Ответ дляРусская Богатырша
Цього й боюсь
Свечку держите , советы не забудьте .
А поговорить?• 15 февраля 2021
Ответ дляРусская Богатырша
Цього й боюсь
ну в 16 років цього боятися якось ... ви ж розумієте, що як не зараз, то за півроку... вік такий, гормон бушує.
Русская Богатырша
• 15 февраля 2021
Ответ дляКолхозница
З уроків втік вперше і не ходив на спорт.заняття. хоч і абонемент закінчувався.
А я на шпагате• 15 февраля 2021
ой а мне и хорош если они лома будут. Я б им вкусненького забахалая. пусть сидят кино смотрят или играют. Я так де проводила досуг в их возрасте. И ничего, все было хорошо
Русская Богатырша
• 15 февраля 2021
Ответ дляТочный_сантиметр
Сьогодні так. А завтра не буде нас вдома тоді.....
ДелайКак_Я• 15 февраля 2021
Ответ дляРусская Богатырша
Так вы же сказали, что у него карманные кончились, какие кафе? А на улице не лето совсем.
Лагшмивара• 15 февраля 2021
Ответ дляРусская Богатырша
ну так ви й знати не будете...яка різниця, чи спитав тоді сьогодні? хоч подивитесь, що там за одна
Русская Богатырша
• 15 февраля 2021
Ответ дляТоптунша
Та якби підробляв. Я не рахую. Просто розумію чому додому хоче. Гуляти 6-8 годин холодно.