Самый умный• 16 февраля 2021
Допоможіть зрозуміти ситуацію з кумою
Хрещена моєї дочки, моя подруга дитинства. Дружили тісно до заміжжя, а потім ставало все холодніше, зараз спілкуємось 1раз в рік. Так от, кожного року вона перед ДН дочки питає, що їй подарувати, я конкретно жодного разу не замовляла подарунка, тільки пишу чим цікавиться на даному етапі. Цей рік не вийняток, вона спочатку писала мені і розпитувала чим зараз донька цікавиться, я намагалась коротко описати сфери захоплень і.т.д Але сьогодні була остання крапля, коли вона ввечері почала писати моєму чоловікові про те, що вона обрала і коли б хотіла зустрітись,а до того все вивідала у мене(Вона не одружена, без дітей, живе з якимось хлопцем.
Перепрошую за каламбур, але я придираюсь, чи то вона щось не те мутить, а я мегера з ПМС?
Я_канеша_извиняюсь• 16 февраля 2021
Ответ дляСамый умный
Та вона ще тоді мені одразу повідомила, що буде з бойфрендом і куди сами вони хотіли б зонами піти)
До теми за такі зустрічі раз на рік завжди платимо ми
Тоді в чому проблема такого масштабу?
Логічно,що хоче запитати думку і його
Гордая_птичка• 16 февраля 2021
Можливо ви надто загадково відповідали на її запитання і вона залишила цей ровер і хоче поспілкуватися з більш адекватною людиною.
От знаєте, інколи дратує, коли запитуєш, що подарувати на ДН, а відповідають ’ну вона музику слухає інколи, з котом грається по неділях’. А подарувати то, що?
Самый умный
• 17 февраля 2021
Ответ дляИз Хацапетовки
Рубать канаты или задать вопрос в лоб , почему не Вам, и попросить чтоб не писала ему, а через Вас только. Незамужнии любят самооценку повышать, и может насчитывает на дружбу с вашим мч
Я пробувала декілька раз говорити їй, що подарунок не обов’язковий, в неї інша місія була при хрещенні, але вона від цього далека(
Я супер-пупер• 17 февраля 2021
Ответ дляСамый умный
Теж про це думала, а потім чи не виставить вона мене ревнивою ідіоткою?)
та пофиг
Я_канеша_извиняюсь• 17 февраля 2021
Ответ дляСамый умный
А потім на всіх форумах :
’От скотиняка,навіть дешевий подарунок не подарувала ’
Самый умный
• 17 февраля 2021
Ответ дляГордая_птичка
Ви чого мене в адекватним одразу?;)
Я в житті нормальна женщіна, крім ПМС звичайно)
Не фонарь• 17 февраля 2021
Ох не люблю такого) я ревнивая и вас понимаю. Пусть муж напишет, что он занят, лучше этот вопрос решить с Вами. Мой бы ответил так )) подругас доверять нельзя никогда. И часто даже сестрам)
Из Хацапетовки• 17 февраля 2021
Ответ дляСамый умный
Ясно, ну может и вправду хочет подарок подарить и все. Детей пусть своих заведёт и мужа, и Вам будет спокойнее)
Самый умный
• 17 февраля 2021
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
А потім на всіх форумах :
Не вгадали;)
Їй завжди доставку на ДН роблю, а тепер не буду
Дую ветер• 17 февраля 2021
Ответ дляЗапыхалась
вы сейчас намекаете что ей ти типо очень всрался ваш муж?
или шо ?
А если не вср...я, то зачем она ему написывает? Не логично ли писать и встречаться с подругой? Вы тоже по мужикам подруг бегаете и дела свои с ними лично решаете через голову подруг?
Самый умный
• 17 февраля 2021
Ответ дляИз Хацапетовки
Сподіваюсь, що так і буде
Вона дітей не любить і народжувати не поспішає. Їй 37
Honore de Balzam• 17 февраля 2021
Придираетесь. Ваш муж ей тоже кум. Может она просто из вежливости переписывается с вами обоими.
Самый умный
• 17 февраля 2021
Ответ дляHonore de Balzam
Уточнення. Пише тільки йому, не мені)
Самый умный
• 17 февраля 2021
Ответ дляДую ветер
Дякую, теж не приходить голову списуватись з чоловіками подруг і кумів, але то може я зануда
Утка_в_тапках• 17 февраля 2021
Ответ дляСамый умный
Вона не через чоловіка хоче передати, просто пише тепер йому, де б їй було зручно з нами зустрітись
Может вы не ответили на этот вопрос?
Или она знает, что муж у вас организатор вылазок?
Дую ветер• 17 февраля 2021
Ответ дляСамый умный
Не зануда. Це дійсно маячня якась. Одна справа - до вас не може додзвонитись, а треба терміново, то можна вже й чоловіка набрати. Я коли мені треба щось запитати по роботі у чоловіка подруги, то телефоную не йому, хоча номер є, а їй. З нею триндимо хв 20, потім прошу її запитати у чоловіка те, що мене цікавить. Вона може сама запитати і мені передати, а може дати йому слухавку. Тільки так і ніяк інше.
Якби моєму чоловікові подружані та кумасі наярювали, то я б швидко їх викреслила з найближчого оточення. Нащо воно мені треба - баби, які не вміють себе поводити.
Самый умный
• 17 февраля 2021
Ответ дляДую ветер
Сестра
Дую ветер• 17 февраля 2021
Ответ дляУси-пуськи
Ничего не поняла. Спросила, что подарить, а потом где и когда встретиться, у мужа. И что???
А перед визитом уточнит детали у мамы автора, а форму одежды - у папы. Какие цветы брать - спросит у соседки, а брать ли с собой сменную обувь - у авториного дворника. Ненуашо, это ж так логично - договариваться с одним, а потом переключиться на другого.
Самый умный
• 17 февраля 2021
Ответ дляДую ветер
Думаю мені треба припиняти таке спілкування з нею взагалі. Вона мені давно не подруга, кому потрібні ці вимушені зустрічі щороку?
Ку ка ку ка ку• 17 февраля 2021
Ответ дляИз Хацапетовки
Вообще не понятно, я бы также насторожилась. Вы с ней помирились? Может реально запада на Вашего мужа. Пусть вышлет НП
Ку ка ку ка ку• 17 февраля 2021
Ответ дляСамый умный
Та расскажите. Вы её уже просклоняли за то, что она место для встречи захотела выбрать. За отсутствие подарка Вы б ее съели с потрохами
Дую ветер• 17 февраля 2021
Ответ дляСамый умный
Це нормально, що люди сходяться-розходяться. Знаєте, у по-справжньому щасливої людини оточення відбирається по принципу - мені комфортно/кайфово/цікаво з цими людьми чи ні.
Багатьом з нас доводиться спілкуватися з тими, хто вже давно не викликає позитивних емоцій або й зовсім ніколи їх не викликав. Це погано, але в житті всяке буває.
Отож там де можна трохи розчистити простір - користуйтесь цією можливістю. Не приносить вам це спілкування радості — нафіг з пляжу, як то кажуть.
Самый умный
• 17 февраля 2021
Ответ дляДую ветер
Так і зроблю тепер. Раніше вагалась чи припиняти спілкування через доньку, але думаю вона сама зможе з нею у дорослому віці при великому бажанні налагодити контакт
Самый умный
• 17 февраля 2021
Ответ дляКу ка ку ка ку
Якщо вам стане легше, то так і думайте;)
Ку ка ку ка ку• 17 февраля 2021
Ответ дляСамый умный
Вы на меня свои проблемы не переносите, мне на вас без разницы
Дюймовочка• 17 февраля 2021
Ну кума у вас странная немного. Мой муж бы написал что-то типа: я не знаю какие у нас планы на выходные, созвонись лучше со Светой- вы девочки , вам проще самим договориться.
НЛОша• 17 февраля 2021
Ответ дляСамый умный
Типу їй приємніше з ним комунікувати
Я не люблю когда общие друзья женского пола пишут не мне а мужу, это невежливо. Я с такими перестала общаться.
Одна была вообще странная, звала моего мужа с детьми погулять, когда я не могла )
Мы с мужем с другими семьями когда смс-ками и звонками общаемся - то он с мужьями, я - с женами, это если просто как дела, какие-то общие вопросы. Если что-то специальное, конечно напрямую пишем.
Я очень не люблю других женщин нервировать, просто сужу по себе, мне было б не оч приятно
Из Хацапетовки• 17 февраля 2021
Поговорите с мужем пусть она Вам пишет и звонит, по другому ему не интересно и без разницы. Тут явно что -то не так. Тем более что и муж активно переписываеться. Как в анекдоте может быть, не отпускайте ситуацию и не разрешайте. Я своему всегда высказываю что не так и шлю лесом таких подруг сразу
Из Хацапетовки• 17 февраля 2021
И вообще я слышала что в хресные берут замужних, а не свободных, хотя может ошибаюсь
Бабушка-байкерша• 17 февраля 2021
Ответ дляНЛОша
Жесть) вот это дичь:)