Бюст Березуцкого• 18 февраля 2021
Шукаю реальні фото взірців тканини фабрики Новий стиль на комп’ютерне крісло.
Дівчата , може хто працює в меблевому салоні і може підказати , яка сітка підійде по кольору до тканини Grandi - 60 на крісло ? На офіційному сайті ніхто нічого не хоче радити .
Бюст Березуцкого
• 18 февраля 2021
Ответ дляВумна вутка
В гугле искали реальное фото?
нічого інформативного , на жаль нема
Бюст Березуцкого
• 18 февраля 2021
Ответ дляСМСница
може як варіант краще контрастну-сіру, чорну?
В доньки меблі в кімнаті пудрово-рожевий -білий , тому чорний не підходить категорично. Треба щось не крикливе , але не надто світле.
Бюст Березуцкого
• 18 февраля 2021
Ответ дляКидстаффовка
Я брала кожзам, очень быстро разлезся, мрак сейчас
Шкірзамінник навіть не розглядаю , бо бачила на олх , як б/в крісла з екошкіри виглядають
СМСница• 18 февраля 2021
Ответ дляБюст Березуцкого
ми своє крісло Новий стиль замовляли через prom тут
це магазин на Даринку в Києві-там багато крісел в наявності ну і зразки матеріалів повинні ж бути.
нам перед замовленням у вайбер скинули живі фото 2х варіантів матеріалу, між якими ми обирали.
може і ви спробуйте-напишіть через сайт або подзвоніть що плануєте замовленння, хотіли б побачити фото вибраної тканини і сітки в тон.