Може зтось знає, де шукать посилку))))
Зробила замовлення з House.pl , доставка безкоштовно кур‘єром додому, вказала адресу складу перевізника, от тільки ID в коментарях, бо в стрічці з ім‘ям не можна було.
На сайті пише отримано 18.02, а у перевізника глухо((((
Як то мені тепер дізнатись ж вона в низ чи ні?
валяется ваш заказ на складе у перевозчика неопознанный. У меня однажды 3 или 4 мес. у миста придурошного провалялся. И это с id /просто пакет повредился они его и отложили в сторону. Аваш пока опознают...но пишите им пусть ищут.
а вообще исправьте адрес.добавьте ай ди в строке с адресом. там где улица. если отдельной строки нет. А то будет так каждый раз
Ответ дляlikastar
Дякую, теж через Міст замовила.