Слепок стопы• 24 февраля 2021
Дівчата Львів хто був на Південному?
Дівчата, питання хто недавно був на південному, чи є там вибір весняних пуховиків/курток?
Хочеться щось яскраве і цікаве, бо ці зара/бершка вже в печінках сидять)))
Зам. зав. Анонима• 24 февраля 2021
Не была там давно, но если Вам нравится яркое и интересное, там есть Заг-зага шоп. Они есть на ФБ и группа в вайбере, реально яркое и необычное)
Видящие_помогите• 24 февраля 2021
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Обожнюю яскравість і оригінальність. Але знаєте, глянула я вашу Зігу-Загу, це якийсь кітч))
Зам. зав. Анонима• 24 февраля 2021
Ответ дляВидящие_помогите
Ну местами да)))). Пуховики у них были ничего даже. Но я такое не ношу, только на других отмечаю - бывает интересно)
Слепок стопы
• 24 февраля 2021
Ответ дляВидящие_помогите
напевно у кожного свій смак))
Я коли писала яскраве і цікаве мала на увазі не беж і пудра))). До такого рівня яскравості я не готова)
Языката Хвеська• 24 февраля 2021
Ответ дляМечты сбываются
На Південному є все. В Європі магазин Берфіні
Ага, є все.
А ціни на китайське гімно, можна застрілитись
Краще вже з алі замовити, теж саме , що на Південному- тільки дешевше на 2 тис.
Там оренда дорога, і ціни як за рідну маму!
На південному купують або дурні, або багаті ( або дурнібагаті)
Языката Хвеська• 24 февраля 2021
Ответ дляВидящие_помогите
Оо, я ж кажу алі
Языката Хвеська• 24 февраля 2021
Подивіться на ламоді за пуховиками ( там зараз знижки), щось можна вибрати
Мечты сбываются• 24 февраля 2021
Ответ дляЯзыката Хвеська
Ага, є все.
У вас якісь притензії до мене?
Замовляйте де хочете, я відповіда по суті заданного питання.
І там не лише китайські товари
Языката Хвеська• 24 февраля 2021
Ответ дляМечты сбываются
У вас якісь притензії до мене?
І там не лише китайські товари
Ні, я без притензій! Просто пишу правду про Південний
Языката Хвеська• 24 февраля 2021
Вже краще з інтертопу marc o polo замовити, кльові аюпуховики, ніж на Південному купувати ( в бариг)
Слепок стопы
• 24 февраля 2021
Ответ дляЯзыката Хвеська
ну та як сказати. 10 штук за куртку я не віддам.
Слепок стопы
• 24 февраля 2021
Ответ дляЯзыката Хвеська
типу в форумі не те саме, чи в вікторіі. Те що на сайті (та сама зара) коштує 5 євро у нас продають за 25.
Языката Хвеська• 24 февраля 2021
Ответ дляСлепок стопы
Я не купую верхній одяг в магазині у Львові. ( тим більше зари - бершки, це дитяче нормальне, для дорослих хіба джинси зарівські)
Marc o polo, купувала з сайту, add ( літом на знижці в баєра замовляла), savage на ламоді купила.
На Південному навіть близько таких цін дешевих немає.
Там пальто 20% шерсті, Харків шиє-3.700 .
Може щось і найдете на Південному
Знаю точно, що біопуховик сусідка купила на Краківському, дешевше на 1 тис, грн ніж продавали на Південному.
Тому ....
Може щось і найдете на Південному
Тому ....