Ненавязчивый синтезатор• 01 марта 2021

Скільки зараз коштує здати кров (донорство)?

Не думала, що наважусь на це, але завжди хотіла, оскільки моя кров не така вже й розповсюджена) Раніше хотіла безкоштовно, але зараз реально потрібні гроші. Думала знайду швиденько підробітку в інеті, але не вийшло, нажаль. Так склалися обставини в нашій родині.
Трохи аж соромно перед собою(
Я жінка, 37 років, вага 57 кг. Скільки я можу отримати за одну здачу? І що краще здавати, кров чи плазму?
Омлетик• 01 марта 2021
Ответ дляСлабый пол
А зачем отвечать по темам, в которых ты ни бум-бум, ещё и абы шо? Потому что у вас есть клавиатура?
А у вас теперь есть печенка и два выходных
Слабый пол• 01 марта 2021
Ответ дляMs. Dolly
А это нужно сдать анализы перед приходом на станцию? У меня месячной давности анализы на все что можно, контроль после лечения (по срокам уже могу быть донором), подойдут ли такие?
Ничего сдавать не надо, все анализы берут прямо там, перед сдачей. В том числе и на ковид. От вас только паспорт
Ms. Dolly• 01 марта 2021
Ответ дляСлабый пол
Спасибо!
Фокус-Покус• 01 марта 2021
Ответ дляНенавязчивый синтезатор
Блін, ця сума мене точно не врятує(
Не хочу, щоб дитина припиняла заняття в школі іноземних мов. У неї реально талант, можливо це її майбутнє. Сказала їй, що можливо прийдеться відмовитися від занять. Засмутилася.
У чоловіка проблеми на роботі, навіть прийшлося відмовитися від користування автомобілем.
У нас нормальна родина, але так склалося, що потрібна мені можливість (якась) трохи підробити якийсь час.
Так лучше пойдите прибирать на время.живые деньги.
ol_kin• 01 марта 2021
Ответ дляНенавязчивый синтезатор
Мені таке не потрібно. У мене гарна освіта і мені вже скоро виходити з декретної відпустки, я добре заробляю.
Але гроші потрібні зараз, тому й шукаю будь яку (розумну) можливість їх заробити.
Ви начебто знущаєтеся наді мною)
Це Ви знущаєтесь з нас, Ви така багата і самодостатьня, шукаєте де можна здати кров подорожче

Я здаю кров іноді, не дуже часто, частіше не виходить, але брать за це гроші , це жесть.
Тільки цинічні медсестри таке практикують, але в них профдеформація.
Фокус-Покус• 01 марта 2021
Ответ дляol_kin

А ваш пост больше, чем циничен. Это ее право получить деньги.
ol_kin• 01 марта 2021
Ответ дляФокус-Покус
В чем цинизм с моей стороны? Я задаю кровь иногда, здаю в центре крови, здаю на Ломонова в детском отделении онко. Не понимаю как добро, ну типа, можно делать, или НЕ делать(если мало платят).
Омлетик• 01 марта 2021
Ответ дляol_kin
Это потому, что Вы никогда не сможете отделить слово добро от донорства они взаимосвязаны для Вас.
А автор не захочет поделиться своей кровью, если за это ей мало заплатят. Да еще и раз в два месяца. Курсы старшей дочери же дороже стоят. А автор в декрете сейчас, у мужа на работе проблемы.
ol_kin• 01 марта 2021
Ответ дляОмлетик
Удалено администрацией...
автор Ненавязчивый синтезатор • 01 марта 2021
Ответ дляol_kin
Удалено администрацией...
На вас скарга
Омлетик• 01 марта 2021
Ответ дляНенавязчивый синтезатор
На вас скарга
Вам не жаловаться следует, а благодарить за то, что безвозмездно, прошу вас заменить, вам предоставляют идеи к потенциальному заработку, пока еще за второго ребенка не оплачиваете курсы инностранных языков.
Ответ дляОмлетик
І що ж мені пропонують?)
Омлетик• 01 марта 2021
Ответ дляНенавязчивый синтезатор
І що ж мені пропонують?)
Як це що?
Пєчєньку, обєд і грошей на пару літрів бєнзіна.
Ответ дляОмлетик
Як це що?
Та ні. Ви пагано читали, що людина написала
Омлетик• 01 марта 2021
Ответ дляНенавязчивый синтезатор
Про два дня отпуска?
Вам зачем, вы в декрете.
ol_kin• 01 марта 2021
Ответ дляНенавязчивый синтезатор
На вас скарга
За що? Я не писала персонально Вам, просто написала, що Ваші пости читаються саме в такому ключі - щоб таке зробить, щоб нічого не робить і були гроші за це, гарні, гроші, бо треба за курси платить.
Під Ваші критерії найкраще підходить саме та професія, про яку я написала вище. Ви чекали порад, вот Вам поради.
Ответ дляol_kin
Ну ось за те, що ви написали, за те й скарга. Я вас особисто чимось обращилпа? Ні. Так навіщо ви ображаєте мене?
Ви пагано читали, я шукала роботу, бажано онлайн (колись успішно підробляла), але вірите, навіть розглядала варіанти розклейщика оголошень чи прибиральниці. При тому, що у мене освіта з відзнакою (так, пройшло вже багато часу від тієї відзнаки) і після універу в мене було п´ять пропозицій від роботодавців. Це я до того, що мозок у мене є і він працює. І, сподіваюся, я скоро віддам меншу дитину до садка і нарешті вийду на своє робоче місце.

Але так склалися обставини, що нічим мені зараз платити за ті курси, за якими моя старша так труситься. І якщо зараз відмовимся, її місце там буде зайняте, чи повернеттся вона туди, чи звільниться згодом те місце...Вона і розуміє все...І місто у нас невелике, навіть роботу прибиральниці не знайшла.
Ну навіщо ж ви мене відправляєте у повії?