Нерадистка Кэт• 09 марта 2021

Система платежів Payoneer

Нею можуть користуватися тільки ФОПи, чи простим звичайним людям теж можна? Якщо конкретніше, то чи зможу я вивести кешбек з Інсайтів через цю систему? Маю тільки соц.картку,на яку дитячі отримую, і віртуальну,до неї прив´язану
Мяо мой мяо• 09 марта 2021
Можете користуватись, як фізична особа. У Payoneer можна замовити картку і розраховуватись нею. Карта валютна (USD або EUR). Вивести можна i на українську карту. Не пам´ятаю мінімальну суму виводу (50 чи 100 USD) + комісія та курс.
Ростки жимолости• 09 марта 2021
Могут пользоваться все, но кешбэк выводится или на Paypal или прямо на банковский счёт для других стран, для Украины ни Paypal ни вывод на банковкий счёт не проходит. Также можно на кешбэк купить гифткарту и ей выкупать с определённых сайтов.
Намакушка• 09 марта 2021
Ответ дляМяо мой мяо
на украинскую низзя
Телепузик• 09 марта 2021
Ответ дляНамакушка
на украинскую низзя
Как это нельзя. Я на приват уже три года вывожу деньги с пайонир.
Trink• 09 марта 2021
Ответ дляНамакушка
на украинскую низзя
почему нельзя? про именно кешбек не знаю, конечно. а доллары на приват по курсу было можно
Намакушка• 09 марта 2021
Ответ дляTrink
БЫЛО.... теперь низзя
Намакушка• 09 марта 2021
Ответ дляТелепузик
Когда последний раз?
Trink• 09 марта 2021
Ответ дляНамакушка
БЫЛО.... теперь низзя
да? как давно? летом кажется еще все было
Федорино Горе• 09 марта 2021
я в кассе банка с неё снимала доллары
Телепузик• 09 марта 2021
Ответ дляНамакушка
Когда последний раз?
Вот на моно.
автор Нерадистка Кэт • 09 марта 2021
Ответ дляТелепузик
Вот на моно.
Підкажіть, чи є смисл відкрити картку в моно,щоб забрати кешбек? В мене 88$ на Екстрабуксі, і на Топкешбек десь біля 20£.
Телепузик• 09 марта 2021
Ответ дляНерадистка Кэт
Відкрити карту моно це дуже просто, тому не бачу причин чому не хочете її відкрити. Моно це безкоштовно і ні до чого не зобов‘язує.
автор Нерадистка Кэт • 09 марта 2021
Ответ дляТелепузик
Там не стягується щомісячна плата за утримання картки?
Телепузик• 09 марта 2021
Ответ дляНерадистка Кэт
Обслуговування карти моно безкоштовне, випуск теж безкоштовний . Видача карти у відділеннях джастін.
автор Нерадистка Кэт • 09 марта 2021
Ответ дляТелепузик
Дякую
Чики-брык• 09 марта 2021
Ответ дляНамакушка
на украинскую низзя
Можно. Привязывается карта укр банка
Дона Ко Ко• 09 марта 2021
Ответ дляТелепузик
Вы на гривневую приват или долларовую?
Телепузик• 09 марта 2021
Ответ дляДона Ко Ко
Вы на гривневую приват или долларовую?
На гривневую. Оно без проблем конвертируется.
Дона Ко Ко• 09 марта 2021
Ответ дляТелепузик
А виза или мастеркард без разницы, не знаете?
Телепузик• 09 марта 2021
Ответ дляДона Ко Ко
Любая.
Дона Ко Ко• 09 марта 2021
Ответ дляТелепузик
Любая.
Спасибо
Я-ваш шанс• 07 апреля 2021
Ответ дляТелепузик
Не безкоштовно только ее обслуживание 20 дол в год если нет движения денег на счету