Ацетилсалициловая кислота• 12 марта 2021

Будет ли кот хотеть кошку если она стерилизованая?

Если кошка стерилизованая будет ли кот воспринимать ее как кошку? И будет ли кошка хотеть кота?
ДолькиКабана• 12 марта 2021
Ответ дляМастер Пис
Классическая выскочка, как раз, вы! ))
Вы б ещё про мужа и детей рассказали, что никому не интересно, а главное, не в тему )))
Да вы что? А ткните , плиз, меня носом, где от вас ответ по теме?
Мастер Пис• 12 марта 2021
Ответ дляДолькиКабана
Мне интересна сама тема, абы писать не пишу, в отличие от вас. А вы и вопрос автора не прочли, видимо, но поспешили рассказать о себе )) Вопрос автора был, как происходит в определённом случае, а не как вы, лично, к этому относитесь. Разницу не понимаете?
ДолькиКабана• 12 марта 2021
Ответ дляМастер Пис
Вы пишите абы что мне. Так какая между нами разница? Чего мимо моего сообщения не прошли просто читать то, что интересно? Все. С вами диалог окончен. Пойду посмотрю, как кот игрушку топчет
Мастер Пис• 12 марта 2021
Ответ дляДолькиКабана
Проверяйте свое правописание для начала ))
Я вам, лично, отвечала по теме ваших комментов, если вы так и не поняли
ДолькиКабана• 12 марта 2021
Ответ дляМастер Пис
Аааа. Понятно. Безработный редактор. Тогда прощаю.
Мастер Пис• 12 марта 2021
Ответ дляДолькиКабана
Свою нереализованность лучше прощайте
Басина• 13 марта 2021
Ответ дляЯ-ваш шанс
У мене двоє, кіт не мітить. Не воюють, але відверто не переварюють один одного, просто терплять і так вже 1,5 роки. Так що тут сумнівна вигода для кота, типу щоб йому сумно не було. Він спить і мріє, щоб вона щезла. Теж був кіт спочатку, а через рік кішку взяли. Кішку підібрали з вулиці, в подальшому з´ясувалося, що в неї токсоплазмоз. Так що ще і на небезпеку кота наражаємо, але пролікували, симптомів нема, але це як герпес, сидить назавжди в ній.
Які прояви токсоплазмозу були?
Я-ваш шанс• 14 марта 2021
Ответ дляБасина
Які прояви токсоплазмозу були?
Очі текли постійно, перхоть на шкірі.
Басина• 14 марта 2021
Ответ дляЯ-ваш шанс
Очі текли постійно, перхоть на шкірі.
А чим лікували? Ми теж на аналізи їдемо - є підозра.
Я-ваш шанс• 14 марта 2021
Ответ дляБасина
Ми здавали аналіз ще на антибіотики, до яких чутливий організм і ні. І тоді вже згідно цих аналізів виписували ліки ветеринар.
Басина• 14 марта 2021
Ответ дляЯ-ваш шанс
Кололи в/м чи таблетки давали? Очі чимось крапали? Так, нам вет теж буде призначати все. Цікаво порівняти. І можна питання йому задати щодо інших препаратів. Може ваші виявляться ефективнішими.
Я-ваш шанс• 14 марта 2021
Ответ дляБасина
Таблетки давали і крапали очі. Таблетки довго, я купила спеціальний шприц для того, щоб зручно було давати таблетки тварині. Точно не пам´ятаю, але більше місяця таблетки давали.
Басина• 14 марта 2021
Ответ дляЯ-ваш шанс
А соплі у вашої киці не текли? Чхання, кашель?
Ми ще на хламідії будем здавати...
Я-ваш шанс• 14 марта 2021
Ответ дляБасина
Ми ще на хламідії будем здавати...
Ні, тільки очі.
Басина• 14 марта 2021
Ответ дляЯ-ваш шанс
Ні, тільки очі.
Ви в Києві? В якій лабораторії здавали?
Я-ваш шанс• 14 марта 2021
Ответ дляБасина
Ви в Києві? В якій лабораторії здавали?
Ми в клініці здавали, а вони передавали в Лабораторію. Написано на результатах реквізити ТОВ’Бальд’ Bald Кільцева дорога, 15.
http://www.vetlab.com.ua
Басина• 14 марта 2021
Ответ дляЯ-ваш шанс
http://www.vetlab.com.ua
От і ми туди їдемо здавати...
А ви здавали пцр чи іфа на igG? Окремо чи якимось пакетом? Я дивлюсь, там є пакет по офтальмологічним проблемам з посівом з кон´юнктиви, токсоплазмою, хламідіями... Але там і багато лишнього: герпес, мікоплазма, коронавірус.
Я-ваш шанс• 14 марта 2021
Ответ дляБасина
От і ми туди їдемо здавати...
Ми здавали токсоплазмоз з герпесом, короновірусом і мікоплазмою. Мікоплазма була +. І чутливість до антибіотиків, щоб розуміти чим лікувати.
Я-ваш шанс• 14 марта 2021
І ще на хламідії.
Басина• 14 марта 2021
Ответ дляЯ-ваш шанс
То це, мабуть, офтальмологічний пакет у вас. Бакпосів з кон´юнктиви робили?
Ціна 2050 грн.
Я-ваш шанс• 14 марта 2021
Ответ дляБасина
Ціна 2050 грн.
З різних місць брали, кров теж брали. Я в лікаря все робила, я їй довіряю, вона краще підказала, що в нашому випадку потрібно. Ми не їздили в лабораторію.
Басина• 14 марта 2021
Ответ дляЯ-ваш шанс
А можете контактами поділитись, будь ласка
Я-ваш шанс• 14 марта 2021
Ответ дляБасина
Можу, ви в Бортничі поїдете?
Басина• 14 марта 2021
Ответ дляЯ-ваш шанс
Можу, ви в Бортничі поїдете?
Якщо гарний спец, то і в Бориспіль можна їхати)
Я-ваш шанс• 14 марта 2021
Ответ дляБасина
Ок, зараз напишу.
Басина• 15 марта 2021
Ответ дляЯ-ваш шанс
Ок, зараз напишу.
Дякую!