Бюст Березуцкого• 14 марта 2021
Пьяная мать устроила драку в школе
Нетвереза жінка прийшла забрати дитину зі школи, а вчителі їй не дозволили.
У Маріуполі п´яна матір школяра вчинила бійку у школі. Вона накинулася з кулаками на завуча та директора школи.
Про це повідомляє 0629.
Інцидент стався днями у школі №34 Маріуполя. П´яна мати другокласника 32-річна Світлана А* увірвалася до школи і намагалася забрати дитину додому після уроків. Побачивши стан жінки, педагоги вирішили не давати їй дитину.
Завучка освітнього закладу намагалася перешкодити жінці потрапити усередину, однак та вдарила її кулаком в обличчя, і розбила ніс і потрапила в скроню.
Постраждала і класний керівник хлопчика. Вона отримала вивих плеча.
Все відбувалося під дикі крики, матюки на очах у дітей, які йшли повз і закривали вуха.
"Мати вимагала віддати їй дитину. Наші педагоги її не пускали в школу. Поки я підійшов, вона вже прорвалася і побігла по вестибюлю до класу, де вчиться її дитина. Я наздогнав її, став перед дверима класу, але вона почала відштовхувати і мене. Полізла руками мені в обличчя, зірвала окуляри, маску, вчепилася в светр, який згодом порвала. Я продовжив її відтягувати від дверей, в результаті вона впала", - розповідає директор Олександр Литвинський.
Щоб утихомирити жінку, директор школи, який виявився колишнім правоохоронцем, застосував прийом рукопашного бою і скрутив жінку і утримував її на підлозі доки приїхала поліція.
У Кальміуському районі міста Світлану добре знають. Вона приїхала з Донецька і живе тут з 2014 року. За словами батьків дітей, веде асоціальний спосіб життя і п´є.
На момент відвідування родини журналістами та батьками дітей Світала на та її співмешканець були п´яними. Дебоширка, як могла, пояснила, чому пішла за дитиною. Вона не мала телефону, тому не могла зв´язатися зі своєю матір´ю.
У Центрі соціальних служб для дітей сім´ї та молоді Кальміуського району про ситуацію в цій сім´ї добре знають. Вона перебуває у них на обліку.
Після скандальної ситуації директор школи почав з´ясовувати, у скільки обійдуться послуги воєнізованої охорони. Виявилося, потрібно витратити 19 тисяч гривень на місяць. Таких грошей у школи немає Більше читайте тут:
Коко Шанель• 14 марта 2021
То потрібно було відпустити дитину додому. Чи вони хотіли хлопця на ніч залишити у школі?
Коко Шанель• 14 марта 2021
Ответ дляЖена аллигатора
И шо?
Напевно потрібно картку директора просити. Будемо на охорону збирали гроші.
Мама Чели• 14 марта 2021
Ответ дляКоко Шанель
Ага,потом бы она его потеряла или ещё что,поднялся бы крик ,как посмели педагоги отдать пьяной
Крошка Енот• 14 марта 2021
Ответ дляКоко Шанель
Не имели права они отдавать ребёнка пьяной матери
Лагшмивара• 14 марта 2021
Что подразумевается под военизированной охраной? Люди с автоматами в школе? У нас в школе вневедомственная охрана - дяденька преклонных лет с военной выправкой, но думаю такой обезумевшей мамаше он вряд ли стал бы преградой
Бюст Березуцкого
• 14 марта 2021
Ответ дляЛагшмивара
Хотя бы с дубинкой, по закону сторож охраняет имущество школы.
Коко Шанель• 14 марта 2021
Ответ дляМама Чели
Сім´я стоїть на обліку напевно не за добрі справи.і нічого? Думаєте мати вперше в такому стані?
Коко Шанель• 14 марта 2021
Ответ дляКрошка Енот
Ви впевнені,що всі батьки у тверезому стані в завжди?
Це просто цього разу перебор
Лагшмивара• 14 марта 2021
Ответ дляБюст Березуцкого
Я это понимаю. Вот и говорю, что у нас охранник- божий одуванчик. За охрану платим 80 грн в год с ребенка
Крошка Енот• 14 марта 2021
Ответ дляКоко Шанель
Це просто цього разу перебор
Какая разница в чем я уверена?
Учебные заведения не имеют право отдавать детей родителям в алкогольном, наркотическом опьянении.
Есть закон и администрация школы его выполняла.
фан L.O.S.T.• 14 марта 2021
Ответ дляMs. Доброта
А ее нельзя отправить домой, в рамках очередного обмена пленными?
Удалено администрацией...
Чумачечая_• 14 марта 2021
Ответ дляфан L.O.S.T.
Удалено администрацией...
Нет, лучше таких, для кого ее поведение- норма.
Коко Шанель• 14 марта 2021
Ответ дляКрошка Енот
Какая разница в чем я уверена?
. Це де таке? В якому Законі?
А неадекватних і тверезих батьків не менше.
фан L.O.S.T.• 14 марта 2021
Ответ дляЧумачечая_
А где вы увидели что кто то считает это нормой? Думаете там, куда хотите ее отправить это норма?
Крошка Енот• 14 марта 2021
Ответ дляКоко Шанель
. Це де таке? В якому Законі?
Вы вообще понимаете из-за чего произошла такая ситуация? При чем здесь уже неадекватные трезвые?
Она пришла пьяная, ей не отдали ребёнка. Сделали правильно.
Бюст Березуцкого
• 14 марта 2021
Ответ дляКоко Шанель
. Це де таке? В якому Законі?
Запрещено появляться в общественном месте бухой,а школа это общественное место
фан L.O.S.T.• 14 марта 2021
Ответ дляКоко Шанель
. Це де таке? В якому Законі?
Удалено администрацией...
ЭтаваНиМожетБыть• 14 марта 2021
У классного руководителя должны быть контакты тех , кто забирает, значит если забирала еще и бабушка, нужно было ей позвонить.Ну и полицию никто не отменял.
Чумачечая_• 14 марта 2021
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Может, у классной просто не было возможности позвонить кому-либо?
Если в нее вцепилась мамаша-неадекватка...
САМ_ТАКОЙ• 14 марта 2021
Ответ дляКоко Шанель
Вы бы отдали пьяной, агрессивной на тот момент, маме ребенка?
Бюст Березуцкого
• 14 марта 2021
Ответ дляЧумачечая_
У классного руководителя был вывих плеча,то скорее всего ей было не до звонков
ПодругаМужа• 14 марта 2021
Ответ дляКрошка Енот
Занятная ситуация, одна ходячая и бегающая алкаша справилась с организованной группой трезвых блюстителей норм и порядков. Просто фантастика. Плохая школа однозначно)
Коко Шанель• 14 марта 2021
Ответ дляКрошка Енот
Звичайно. І ще хочу закон почитати. Можна?
Чумачечая_• 14 марта 2021
Ответ дляПодругаМужа
Алкашка в хорошую и не отдала бы...
Сегодня я не я• 14 марта 2021
Ответ дляКрошка Енот
Какая разница в чем я уверена?
Процитуйте статтю відповідну або хоча б де шукати про заборону?
Бюст Березуцкого
• 14 марта 2021
Ответ дляПодругаМужа
Вы предлагаете выдать учителям по травмату для таких моментов? Я бы не месте директора провела пару уроков самообороны