На перекуре• 15 марта 2021
Колишній чоловік запропонував знову одружитися
Були одружені раніше, двоє дітей, син і донька. Розлучилися за моєю ініціативою. Потім діти хотіли, щоб у них був батько. Він постійно на заробітках. Коли підріс син він допоміг йому з роботою і тепер вони разом працюють за кордоном. Я з донькою проживаю в будинку, який він купив. Робимо ремонт. Приїзжає декілька разів на рік, все тримається на мені. Я ще й працюю, донька ходить до школи.
До доньки відноситься добре, забезпечує, постійно присилає кошти, щоб оплатити комуналку і найняти робітників для продовження ремонту. У мене до нього немає почуттів, що порадите?
Заюшка_хозяюшка• 15 марта 2021
Нет не нужно,разбитую чашку не склеить.может встретите еще свое счастье
Печенюшка• 15 марта 2021
Ответ дляНа перекуре
Не маючи до нього почуттів? Щоб у дітей був батько?
А сейчас его нет?
Котя_люлю• 15 марта 2021
Ответ дляПеченюшка
А мы каким боком, простите?
А когда советы в других темах раздавать, так вы сразу находите каким боком вы.
Оля_с_киркою• 15 марта 2021
Ответ дляНа перекуре
Ви серйозно зараз
Діти ж вже великі
На перекуре
• 15 марта 2021
Перед новим роком приїхали, а потім карантин почався і до Польщі не пускали. Три дні тому поїхали.
Ответ дляНа перекуре
Так і так разом живете..без почуттів. І приїжджає він до вас. яка різниця, є штамп чи нема?
Відповідь: як завгодно. Просто за штампом діти і ви точно його майно у спадок отримаєте.
На перекуре
• 15 марта 2021
Ответ дляksuha747
Дякую за пораду