Фрося_Бурлакова• 15 марта 2021
Подорожание товаров на 25 процентов
Покупців супермаркетів АТБ чекають неприємності. Мережа супермаркетів АТБ оголосила про підвищення цін на 5-25%
Дую ветер• 16 марта 2021
Ответ дляРостки жимолости
Ну як вам сказати теорія. Батьків знайомий, медом торгував, став робити медовуху, хорошу, акциз там і все таке - з хліба на воду перебивались, бо дорого для України, та й для Європи. Падіння гривні дозволило їм продавати на зовнішніх ринках і дуууже розширитися. У цьому році - скорочення. Ще одні молочну продукцію, ще одні - ягоди та джеми. І це не сировина. Це продукт. Це не сильно великі, але виробництвах. Мені не треба ходити далеко за практичними прикладами, а в теорії я взагалі мало що розумію.
Ну зачем вы пишете отдельные мелкие примеры, которые никак не влияют на экономику страны в целом?
Вы напишите о больших промышленных и продовольственных предприятиях, которые смогли за счёт роста курса доллара экспортировать на внешние рынки продукцию из Украины на миллионы $ и наполнить бюджет.
Ростки жимолости• 16 марта 2021
Ответ дляДую ветер
У мене немає знайомих з великим бізнесом. Дрібняк і середняк. Але, смію припустити, що приблизно так воно працює скрізь, просто залежно від масштабу. Якщо вам так хочеться статистики - гляньте зростання ВВП, гарний показник, начебто визнається у всьому світі.
Здесь на минутку• 16 марта 2021
Ответ дляMs. Доброта
А про Арахамию не хотите написать? который на 8 марта отдыхал на Мальдивах в одном из самых дорогих отелей
Он там был на встрече. И он НЕ главнокомандующий
Дую ветер• 16 марта 2021
Ответ дляРостки жимолости
Работать оно так должно, по всем законам логики и экономики.
Но по факту, в Украине оно так не работает.
ВВП у нас минусовой и очень давно.
Это статистика.
ВВП у нас минусовой и очень давно.
Это статистика.