ХвостПистолетом• 21 марта 2021

Яку сорочку залишити

Забагато накупила на розпродажах). Знаю, що вони різні, але все ж, яку залишити сину? В клітину на кнопках, зручніше. Буде носити на вулицю на футболку, коли незрозуміла погода, щоб зняти коли жарко. Яка гарніша?
Результат:
вже голосів: 59
20 (33.9%) Дві
19 (32.2%) Клітинка
14 (23.73%) Джинс
4 (6.78%) Жодна
2 (3.39%) Результат
автор ХвостПистолетом • 21 марта 2021
Фото забула
Оченьценная• 21 марта 2021
Якщо дозволяють фінанси, хай носить дві
Аль_де_Барановна• 21 марта 2021
Сорочок багато не буває.
Гопница-Советчица• 21 марта 2021
Ответ дляАль_де_Барановна
Сорочок багато не буває.
если ребенок любит их носить)))
у моего на этот учебный год было 4-5 надевал аж 2 раза... и то только белую)
Неместная Я• 21 марта 2021
В клетку эффектней. Но никогда не понимала, нафига в рубашке капюшон.
автор ХвостПистолетом • 21 марта 2021
Ответ дляНеместная Я
Я люблю дуже, стильно. Звичайні сорочки не люблю.
автор ХвостПистолетом • 21 марта 2021
Ответ дляОченьценная
Якщо дозволяють фінанси, хай носить дві
Вони зовсім недорогі, замовила дві, бо не знала яку, думаю, прийдуть вирішу
пицунда• 21 марта 2021
Ответ дляХвостПистолетом
так лучше у сына спросите. что там молодежь сейчас носит....мне больше джинсовая
АдеКВАтная• 21 марта 2021
Ответ дляХвостПистолетом
Це вам чи сину?
Якщо сину, то його запитайте.
Море Счастья• 21 марта 2021
Симпатичні, я б залишила обидві або запитала в сина, яка йому більше подобається.