УжеВотДа• сегодня в 09:33

Мене одну це роздражає?

Як тільки прочитаю перші пару слів

На підтримку Федорова сьогодні вийшли на мітинг там то і там то…
Аж тошнить вже це два місяці читати. Вас нє?
ВЫВсеВрете• сегодня в 11:40
Ответ дляЧумачечая Весна
ні
Что ж вы такие слепые. Одного укурыша уже выбрали.

Уравнобешенная• сегодня в 12:12
Ответ дляЧумачечая Весна
ні, тошнить тільки від зеленої банди. якщо ще сьогодні зРада проголосує за ручну маріонетку Хмару, то у нас немає парламентсько-президентської республіки. диктатура Зеленського. я би всіх зе-єрмаків-арахамій-умєрових посадила би на літак в один кінець без права повернення в Україну
у нас и сейчас диктатура, рада под каблуком у зели, увы(( а федоров... возможно та же схема, что и с зелей, хАроший, мАладой, красивый, который цены себе не сложит, все предлагаемые должности не для него из серии слишком много для Атоса и слишком мало для графа Де Ла Фер...