Щас ухожу• 21 марта 2021
Я Вам більше скажу)))) Усе працює, навіть ятки на базарі з речима та ін., стрічкою затянуті, написано ’ працюємо на виніс’ і номер телефона, а в дверях сидить продавець)))
Щас ухожу• 21 марта 2021
А ще сьогодні була в Обнові. Теж написано ’ Закрито, працюємо за попереднім записом’ і стоїть хлопчик, який дозовано пускає покупців та записує їх прізвища та телефони)))
Ms. Скромность• 22 марта 2021
На сегодня в Германии в магазин одежды по предварительной записи за день можно попасть. Назначают время, спрашивают или вам хватит 15-20 мин для покупок, если Вы ответили нет- предлагают другое время.