Кнопус• 22 марта 2021
3 группа инвалидности ,платит судовий збір,или освобождена?
Спасибо
Блондинка в Шоколаде• 22 марта 2021
1 и 2 группа освобождены. В ряде случаев всем не надо платить сбор.
Медсестричка• 22 марта 2021
Стаття 5. Пільги щодо сплати судового збору
1. Від сплати судового збору під час розгляду справи в усіх судових інстанціях звільняються:
....
9) особи з інвалідністю I та II груп, законні представники дітей з інвалідністю і недієздатних осіб з інвалідністю;
....
Ваша прЭлесть• 22 марта 2021
якщо є підстави відповідно до ЗУ ’Про судовий збір’ судовий збір можна розстрочити, зменшити або звільнити від оплати судзбору.