Там_все_размывчато• 22 марта 2021

Попугай каже не приємні речі ,вони розпізнають стать?

Взяли папугая у знайомих ,вони виїзжають.Спосатку все було добре ,тепер цілей день голосить та неприємні речі каже.повертати не має можливості,куди пристроїти?прийшов свекор ,а він йому каже,как дела? Как дела? Свекор давай відповідати,каже який хороший хлопчик,а той йому видає- іди лягай спать батя,а до мене ніжний,і співає і цілується ...вчора видав чоловіку ,чого тут став,іди впади...чоловік каже занесе кудись.це тільки до чоловіків таке?
vihola• 22 марта 2021
Розкажіть ще щось, смішно.
Капуста Маша• 22 марта 2021
Сочиняете хорошо. Жгите еще.
Звезда в шоке• 22 марта 2021
Мля, класный попугай, давайте мне.
Застряла• 22 марта 2021
Для попугая это стресс эти переезды...
Холодная каша• 22 марта 2021
Ответ для vihola
Розкажіть ще щось, смішно.
Я тоже ржу))))
автор Там_все_размывчато • 22 марта 2021
Ответ для vihola
Розкажіть ще щось, смішно.
А що ? Кажу що чую,на днях друзі сина зайшли за ним на футбол,підійшли дивляться,а він їм- вовкулаки!!! Не так довго у нас він,просто бентежить,що може ще видати...
Ответ дляКапуста Маша
Сочиняете хорошо. Жгите еще.
Не сочіняю
Ответ дляЗвезда в шоке
Мля, класный попугай, давайте мне.
Будь ласка!
Капуста Маша• 22 марта 2021
Ответ дляТам_все_размывчато
Москаляку на гіляку не кричал?
Ответ дляКапуста Маша
Москаляку на гіляку не кричал?
Ні
Попипиповна• 22 марта 2021
Куда ехать забирать?
vihola• 22 марта 2021
Ответ дляТам_все_размывчато
Так у вас нема почуття гумору. Яка причина бентежитись? Боїтесь його? Що попугай вам зробить? Принизить?) Розважайтесь.
Холодная каша• 22 марта 2021
Ответ дляКапуста Маша
Москаляку на гіляку не кричал?
Ржуууу)))
Ответ дляПопипиповна
Куда ехать забирать?
Ви серйозно?
Распутница• 22 марта 2021
Ответ дляЗвезда в шоке
Мля, класный попугай, давайте мне.
К нам когда то залетел на балкон. Говорил: Раечка,наливай.буль- буль- буль
Попипиповна• 22 марта 2021
Ответ дляТам_все_размывчато
Ви серйозно?
Ну какой город? Я бы забрала, если не далеко. Давно хочу птичку. А этот ещё и говорит.
Холодная каша• 22 марта 2021
Ответ для vihola
Фух))) давно я так не смеялась)))
ЛисАпедная• 22 марта 2021
Папуга -це магнітофон з крилами. Що чув те і відтворює. Не розрізняє він ні статі,ні віку.Автор,не вигадуйте дурниць...
Люда Людоедова• 22 марта 2021
Моего мужа нет на Вашего попугая!!!)))) Он бы ещё и не так заговорил)))
А вообще автор, Ваши мужчины слишком ранимые! А попугайчик супер, хоть повеселит вашу скучную семейку!
Холодная каша• 22 марта 2021
Ответ дляРаспутница
Красавчик)))
Безберлоги.ру• 22 марта 2021
Тю, прикольный попугай!
Ответ дляПопипиповна
Він не тільки говорит,він оре,та неприємні речі.Місто Сміла
vihola• 22 марта 2021
Ответ дляПопипиповна
Не просто говорить, а дотепник. Хлопа такого важко знайти, не те що папугу. Я за почуття гумору багато готова пробачити)
ЛисАпедная• 22 марта 2021
Ответ дляТам_все_размывчато
ооо,чекаємо відео Вашого папуги.
Ответ дляЛисАпедная
ооо,чекаємо відео Вашого папуги.
Щоб ще щось сказанув...
vihola• 22 марта 2021
Ответ дляТам_все_размывчато
Заливайте в тік-ток, станете мільйонершою.
Холодная каша• 22 марта 2021
Ответ дляТам_все_размывчато
Так пока что он ничего неприятного не сказал
Баба-царьлебедь• 22 марта 2021
Да это же эксклюзивная птичка!😁😁😁😁
Ответ дляХолодная каша
Як це? Іди спать,не дуже приємно старій людині...ще казав,я тутанхамон!
Значит надо• 22 марта 2021
Так це ж супер, є з чого посміятися. Чи чоловік на папужку ображається