НичеНипанимаю• 23 марта 2021
Алергія на кішку.
Підскажіть, хто в темі, чи може розвинутися алергія на кішку через 2 місяці після того, як вона з´явилася в квартирі. У дочки почервоніння і висипання на шкірі. Без нежитю і слизотечі. Тільки зуд і почервоніння. Особливо на обличчі і на руках.
Чи могло 2 місяці бути все нормально, а потім таке " щастя". Кішечку дочка дуже любить, постійно з нею носиться. Переживаємо.
КондуктЕр тролейбуса• 23 марта 2021
Да, у меня через 3 года появилась, вы сдавали анализы?
Многие аллергии приобретаются со временем
Брыкалка• 23 марта 2021
Ответ дляАнка-пулемётчица
А який аналіз треба здати?
аллергопробы на шерсть животных
Кондуктор автобуса• 23 марта 2021
Обычно не так проявляется на животных аллергия.
Не высыпаниями..
НичеНипанимаю
• 23 марта 2021
І я так думала. Так як з сибірською кішкою дитина з народження. І нічого. А зараз Невська, говорять, що майже не алергенна і ці незрозумілі висипи...
Мона_Лиса• 23 марта 2021
Ответ дляГоловная
Это не на кошку. Слезотечение, отек слизистой, кашель - это кошка.
Я тоже наблюдала у троих знакомых именно такие симптомы аллергии именно на кошку.
Холодная каша• 24 марта 2021
Ответ дляБрыкалка
аллергопробы на шерсть животных
Не на шерсть а на аллерген который имеется в слюни кошки,
Изначально сдают на присутствие аллергена в крови есть ли он вообще.