Домовенок Зюзя• 30 марта 2021
Вчитель пропускає помилки у дитини в роботах.
Що і як краще робити в моїй ситуації. Можливо прийде гарна ідея і я зможу нормально вийти з цієї історії.
Поки я навчаю інших дітей (кожного дня по 3-5) уроків в Zoomi (старша школа), то мою дитину навчає інша вчителька (молодша школа).
І так виходить, що в роботах моєї дитини вона пропускає помилки. Відповідно дитина не правильно сприймає інформацію і не правильно вчить основи основ. Зараз 1 клас. Була б я простою мамою, то вже б говорила з вчителькою або переводила в інший клас в школі.
А тут ж Колеги. Це гірше. Нічого не скажи.
І ось що його робити.
Знаючи що тут є вчителі. Саме від вас і хочу почути пораду.
І ось що його робити.
Яйцеголовая• 30 марта 2021
Ответ дляДомовенок Зюзя
В тому, щоб о в роботах дитини не виправляються помилки вчителем. В класних роботах. В самостійних, диктантах!!!
Потім сидіти вдома в 20.00 і доводити дитині, що там помилка, коли вчитель приклеїла свій позитивний смайлик!!!
Нет, это я поняла. Я про гпд. Вы сказали, что уже общаетесь с ней на тему, что не сделано дз. Потом пишете, что ребёнок не сопротивляется и делает.
Такое ощущение, что вы в принципе учителем недовольны. То, что ошибки пропускает - плохо и неправильно. Поговорите с ней. А про гпд не поняла претензию.
Кидстаффовка• 30 марта 2021
Ответ дляДомовенок Зюзя
Вже розмовляю з нею стосовно того, що дитина після ГПД, а домашка не зроблена. Винна вийшла моя дитина.
Какая домашка в первом классе?
Зачем вы водите ребенка в ковид?
Альфред Шнитке• 30 марта 2021
Ответ дляДомовенок Зюзя
Ви жартуєте?
Яке коректне відношення.
Я так брехати не вмію....(((((
Яке коректне відношення.
Я так брехати не вмію....(((((
а что вы умеете?
научить ребенка 6 лет умеете? или тоже нет?
вам и рыбку сьесть, и костью не подавиться.
Летала_НаМетле• 30 марта 2021
Ответ дляДомовенок Зюзя
Ага. Навіщо воно мені. Дитина не вчить правильно. Запам´ятовує помилково. Мені що кожну літеру перепровіряти в зошиті?
Она видно и рассчитывает на то, что Вы будете перепроверять и исправлять ошибки.
Добрый Жук• 30 марта 2021
учитель кое-как исполняет свои обязанности. очень знакомо, у меня сын на индивидуальном обучении, по инвалидности. так есть такие учителя, на уроках тупо отсиживают время, не напрягаются, типа а зачем ему учиться, и так сойдет, а зарплату получают с надбавкой за такие уроки. естественно, ошибки не исправляют то ли по тупости, то ли от лени. стыд и срам таким ’учителям’, их мало, в основном учитель хочет научить учеников как правильно, стремится быть примером.
Кидстаффовка• 30 марта 2021
Ответ дляДомовенок Зюзя
Переживете, вот правда.
Никакой ребенок не вникает в первом классе в прошедшую работу, ошибки и ничего не запоминает.
Домовенок Зюзя
• 30 марта 2021
Ответ дляЯйцеголовая
Я навела приклад, що вже спілкувалась з нею з іншої причини - про не зроблені ДЗ у дитини. Коли забирала дитину в 3-4 години, то зрозуміло що не можу сказати про щось не зроблене, але коли забирала в 18.00 і знову пусто в зошиті. Ось тоді вже розмовляла. І виявилось, що винна моя дитина. В чому і чому так, мені не пояснили, як і жодного разу не говорили, що дитина відмовляється робити ДЗ.
І да, якщо так можна сказати, то так, я вчителем незадоволена. Бо такі ляпи і з укр.мови і з математики мене напружують. Вчитель знає предмет, але при перевірці зошитів дитини залишає помилки і потім дитина опирається на ці помилки, коли робить наступне завдання.
Яйцеголовая• 30 марта 2021
Ну а если в целом. Можете подойти к кому-то из учителей и попросить посмотреть тетрадку их ребёнка (ну или у любой другой мамы из вашего класса, с кем общаетесь). Придумайте предлог типа ваш ребёнок что-то напутал, не может в своей тетради разобраться, хотите посмотреть классную работу.
В орлы вариант - спросить у учителя. Чтобы выглядело более деликатно, озвучьте это в виде ’не знаю новых правил нуш’. ’Марьиванна, хочу спросить. Как сейчас оцениваются работы? Вот смотрю вы не подчёркиваете ошибки. Это специально, чтоб детей не травмировать? Вот думаю, не навредит ли такая реформа. Считаю, что ребёнок должен свои ошибки видеть. Может, стоит как-то выделять ошибки Оли?’. Ну а дальше по ситуации, что будет отвечать. Может, и сама скажет, что не заметила. А может, просто к сведению примет и будет внимательнее.
Домовенок Зюзя
• 30 марта 2021
Ответ дляКидстаффовка
Какая домашка в первом классе?
Зачем вы водите ребенка в ковид?
А ви ж хочете,щоб діти ЗНО здали. Ось і викладаю для 10-11. А якщо дитина буде поруч, то ваші ж діти не отримають знання.
І ще, молодша школа навчається!
Домовенок Зюзя
• 30 марта 2021
Ответ дляАльфред Шнитке
а что вы умеете?
Дитина йшла в 1 клас знаючи всі літери, вміла вже читати, рахувати в межах 10, була обізнана в навколишньому середовищі і побутових питаннях.
В садочку їх нічому не вчили. Все я і додаткові гуртки.
Зараз вчитель. Хоч помилки щоб виправляла...
Яйцеголовая• 30 марта 2021
Ответ дляДомовенок Зюзя
Ну так вы ж разговаривали постфактум. Если вам принципиально сделанное дз на гпд, то нужно было обсудить это заранее. Попросить настоять, заставить ребёнка. И ребёнку это сказать. А не ждать, что оно по умолчанию будет сделано, если вы забираете в 18 часов.
Домовенок Зюзя
• 30 марта 2021
Ответ дляЛетала_НаМетле
Мені це не потрібно.
В зошиті дівчинки, з якою сидить моя дитина я також бачила пропущену помилку! І це дитина не вчителя.
Летала_НаМетле• 30 марта 2021
Ответ дляДомовенок Зюзя
Мені це не потрібно.
Тогда, ваш учитель безграмотный.
Домовенок Зюзя
• 30 марта 2021
Ответ дляЯйцеголовая
Так вона відправляє у вайбер зошит учнів з правильно написаною роботою. Або з виправленими помилками.
І там все правильно.
Тобто всі ці підходи це так криво видно.
І і вже бачила зошити іншої дитини. Просила сфоткати і вислати. В іншої дитини не так критично, але пропущена помилка в диктанті одна і дві помилки грубих в оформленні запису.
І там все правильно.
Красота неземная• 30 марта 2021
Ответ дляДомовенок Зюзя
У меня так было. Еще и выходило, что я плохая, а учитель хорошая, ей нравятся работы, а мне нет. Я придираюсь.
Домовенок Зюзя
• 30 марта 2021
Ответ дляЯйцеголовая
Звісно, що дитині що говорила і до і після. Але зараз більш категорично. Працюю тепер по ДЗ і замість вчителя мол.класів.
Домовенок Зюзя
• 30 марта 2021
Думаю, що потрібно згортати тему. Бо не хочу в топ.
Дякую всім за думки.
Пішла і я думу думати.
І я спати.
Дякую всім за думки.
Пішла і я думу думати.
І я спати.
Яйцеголовая• 31 марта 2021
Ответ дляДомовенок Зюзя
І там все правильно.
Ок. Второй вариант по поводу разговора с ней?
Яйцеголовая• 31 марта 2021
Ответ дляДомовенок Зюзя
Вы работаете с дз в качестве мамы. Большинство родителей делают дз со своими родителями независимо от их профессии.
Домовенок Зюзя
• 31 марта 2021
Ответ дляЯйцеголовая
працюю по ДЗ завжди.
ви ж читайте повністю повідомлення.
що ’претензія’ була до вчителя 1!!! класу, коли дитина була на ГПД до 18.00 і було не зроблене ДЗ.
основне завдання ГПД - це виконування ДЗ у дітей і виховання дітей, також щоб діти були під наглядом поки батьки працюють.
а в 1 класі ще й ДЗ заборонені.
тому, логічно, що якщо вчитель в 1 класі задала ДЗ, то тоді і вирішувати його повинна на ГПД, якщо діти залишаються...
ви ж читайте повністю повідомлення.
а в 1 класі ще й ДЗ заборонені.
Яйцеголовая• 31 марта 2021
Ответ дляДомовенок Зюзя
працюю по ДЗ завжди.
ви ж читайте повністю повідомлення.
а в 1 класі ще й ДЗ заборонені.
ви ж читайте повністю повідомлення.
а в 1 класі ще й ДЗ заборонені.
Нет у гпд задания делать дз. Хоть они официально задаются, хоть неофициально. Вы можете возмутиться, что его в принципе задают. И если ребёнок в 1м классе его не сделал, то его не могут ругать. Но гпд - это не про дз.
Яйцеголовая• 31 марта 2021
Учитель гпд может помочь ребёнку, если тот сел делать дз и что-то у него не получилось. Учитель может предложить, что вот есть время, вы можете сделать дз. Но заставлять его и контролировать,сделано ли задание, он не должен и не может.