halla-d95e• 31 марта 2021

Порадьте тюль.

Дівчатка, зараз таке розмаїття товарів, що очі розбігаються. Завдання- обновити тюль на вікнах в кімнаті . Кімната звичайна . Живе жінка. Вікна два. Тюлі треба десь 7-8 метрів разом. Бюджетний варіант. Може хтось порадить який матеріал краще вибирати, які малюнки не дуже застарілі, яка не вимагає особливого догляду-прасування. І, зрештою, може хто знає недорогого і надійного продавця. Буду вдячна за пораду.
Зупка_цем• 31 марта 2021
Бюджетный-это рынок,там и посоветуют о А до Я

Каменная Фрося• 31 марта 2021
Я купувала сіточку,зараз малюнки вийшли з моди
Але самі дивіттся,чим більше розшита ,тим дорожча
Ціни від 100 грн на ринку
В шоколаде• 31 марта 2021
Как по мне, то легче в уходе фатин. Рисунки сами смотрите. Я бы вообще без рисунка брала. Зайдите в инсту, вбейте ’тюли, шторы’. Выпадают и 7км и другие рынки. Присмотритесь.
Ms. Откровенность• 31 марта 2021
для початку треба визначитися чи має бути тюль щільнім, чи достаньо тонгоко, чи є коти у жінки (це суттєво, повірте моєму досвіду))). в любому випадку краще брати без візерунків, мені подобається тонка сітка або під льон.
СирОжино пирОжино• 31 марта 2021
мне тоже нравится прозрачная, типа сетки
такое есть у Икеа, не дорого
поищите у нас на сайте по поиску ,,икеа,, (ссылку на объявление дать не могу)
ПочтальЁнша• 31 марта 2021
У меня прозрачная, дымчатая такая.
Морожена_курка• 31 марта 2021
Тоже в поисках штор и тюля. Нашла сайт декор/текстиль, та вроде цены адекватные. Присмотрела такие, лен, правда на кухню. Наверное закажу.
Жена брата Админа• 31 марта 2021
Мне нравится тюль-жаккард. Он прочный, долговечный, не садится при стирке, легко гладить, воздухопроницаемый.
автор halla-d95e • 31 марта 2021
Ответ дляЗупка_цем
Согласна с вами. Но там вот как раз глаза разбегаются. Надо бы знать в каком направлении хоть смотреть.

автор halla-d95e • 31 марта 2021
Ответ дляMs. Откровенность
Дякую. Так, коти є і молоді-стрибучі. А чи може хтось пояснити різницю між фатином, сіткою, грек-сіткою. Я так розумію що то види сіточки? Якій варто надати перевагу.
автор halla-d95e • 02 апреля 2021
порадьте, будь ласка , якщо з котами, то яку тюль краще дивитися
Бо в двох кімнатах котики вже свої пазуряки відмітили
Дикая Роза• 03 апреля 2021
Ответ дляhalla-d95e
Я купляла органзу щільну в кухню (без штор), набирала багато. На жаль не пам´ятаю, як саме називається. 14 років їй, кішка є, чудово збереглася. А в кімнатах зносилася за цей час, інша. Якщо потрібно, фото тюлі (тканини) скину. Але не знаю, чи зараз модна вона.
автор halla-d95e • 03 апреля 2021
Ответ дляДикая Роза
Якщо можна, то фото скиньте, будь ласка. Можливо зараз оформлення (малюнок) інші. Але хоч приблизно таку якість, наскільки можна оцінити по фото, буду дивитися. Бо все, що дивлюся, здається мені або дуже делікатним, таким що коти моментом справляться. Або дуже вже грубі якісь.
От мені якраз треба без штор, щільнішу тюль, щоб не дуже просвічувалася.
Дикая Роза• 03 апреля 2021
Ответ дляhalla-d95e
В мене 1:2.5 тканини
автор halla-d95e • 03 апреля 2021
Ответ дляДикая Роза
В мене 1:2.5 тканини
Дякую. Приблизно маю уявлення в яку сторону дивитися.